Прес-релізи

Frontend-розробник: вимоги роботодавців та ваша відповідність до них

Однією з найцікавіших і постійно затребуваних професій в світі IT вже довгий час виступає frontend-розробник. Це справжній універсал, який може займати цілий перелік вакансій у великих компаніях. А отже, потреба у спеціалістах такого профілю ніколи не зменшується, а в деякі періоди на неї існує навіть підвищений попит.

Загальна суть

Якщо не вдаватися одразу до подробиць, то frontend-developer має бути безумовно творчою людиною. Це спеціаліст, який має значний творчий хист, та добре розуміється на web-програмуванні. Але якщо ще більше віддалитись від сутності, та перемкнутись на загальні поняття, то фронтенд-розробник являє собою сучасність інтернет-технологій, за якими майбутнє.

 

Які знання та вміння найважливіші

До задач у frontend-розробці відноситься створення дизайну веб-додатків, та інтерфейсів сайтів. Справжній знавець своєї справи повинен вміти подати необхідну інформацію користувачеві не лише привабливо, а й зрозуміло, зручно. Від роботи frontend-розробника залежить майбутній рейтинг створюваного сайту. Адже, чим прийнятніший користувачеві інтерфейс і якісно структурована інформація, тим довше буде показник його знаходження на сайті.

Всім зрозуміло, що Java developer не зможе за день чи два перетворитись на знавця скрипкової мови програмування JavaScript, а от фронтенд-спеціалісту ці знання вкрай необхідні. Без них взаємодії користувача з даними сайту буде просто неможливим. Сюди ж слід додати знання бібліотеки jQuery, щоб JavaScript та HTML взаємодіяли потрібним чином, а також працювали технології AJAX.

 

Вимоги роботодавців

Отже, підводячи підсумки до всього вище зазначеного, виокремимо у вигляді переліку основні загальні вимоги роботодавця, що шукає досвідченого frontend-розробника для своїх проектів:

  • знання HTML-розмітки та каскадних таблиць стилів CSS;
  • високий рівень знань мови програмування JavaScript;
  • добре розуміння JS-фреймворків;
  • навички засвоювання та використання новітніх технологій, з їх подальшим аналізом тощо;
  • рівень англійської не нижче за intermediate.

За будь-яких умов, якщо ви відповідаєте таким вимогам, можна сміливо вважати, що робота для спеціаліста такого рівня завжди знайдеться в українській чи іноземній IT-компанії. Більше того, вам буде надходити немало цікавих пропозицій з високою заробітною платнею. Головне, не спинятись на досягнутому і завжди жадати нових знань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги