Прес-релізи

Меблі, якій довіряють

Італійська компанія Kulik System по праву входить до числа лідерів з виробництва ортопедичної меблів. Кожен виріб - втілення злагодженої роботи команди професіоналів. В результаті вийшло розробити унікальні крісла з ортопедичним ефектом, які піклуються про здоров'я користувача. Конструкція підлаштовується під природні контури людського тіла, коректуючи поставу, підтримуючи різні відділи хребта і створюючи максимально комфортні умови для роботи за комп'ютером.

Широкий асортимент

Підприємство випускає крісла для комп'ютера Kulik System з орієнтацією на різних споживачів. Тут знайдуться дорогі моделі і більш бюджетні варіанти. Можна замовити крісло навіть зі шкіри крокодила або придбати стильну дитячі меблі. Кожен виріб унікальне і по-своєму унікальне. Разом з тим все крісла націлені забезпечувати всебічну підтримку хребта, підвищувати працездатність і надихати на продуктивну працю або навчання.

Серед найбільш популярних моделей Kulik System можна виділити такі:

 1. GRAND. Ці меблі відрізняється витонченими плавними лініями, які роблять атмосферу приміщення комфортної і презентабельною. Конструкція вигідно підкреслює поставу і коригує найменші її похибки. Така модель буде до речі в офісі, кабінеті керівника або будинку.
 2. BUSINESS. Вибір бізнесменів, що мають відмінну ділову хватку і бажаючих досягати нових висот. Тут немає нічого зайвого. Меблі виконана в елегантних формах, є регульовані підлокітники, підголівник, спинка, сидіння. Таке крісло з легкістю усуває м'язову втому в кінці продуктивного робочого дня.
 3. MONARCH. Модель, виконана з натуральної високоякісної шкіри. Виріб втілює комфортну елегантність і профілактичну релаксацію. Ніяких болів в спині, напруги і м'язової втоми ви не відчуєте, працюючи весь день на цьому кріслі.
 4. NANO. Любителям презентабельних і стильних речей обов'язково сподобається інноваційна модель. Таке крісло виглядає витончено, підкреслюючи відмінний смак свого власника.
 5. TRIO. Популярна дитяча модель. Підійде як для підлітків, так і для юних користувачів ПК. Меблі допомагає підтримувати правильне положення хребта, коригує поставу і запобігає розвитку захворювань спини.

Це невеликий перелік ортопедичної меблів Kulik System. Асортиментний ряд нараховує ще з десяток моделей, які знаходять шанувальників по всьому світу. При цьому фахівці продовжують невпинно працювати над розробкою нових крісел, щоб кожен міг вибрати свого фаворита.

Гарантійні умови

При покупці дорогих меблів кожен споживач цікавиться гарантією. У випадку з продукцією Kulik System надаються привабливі умови. Гарантійний термін експлуатації товару становить 12 місяців з дня його придбання, а також діє розширена гарантія на 2 і 3 роки. В цьому випадку доведеться доплатити + 10% і + 20% до вартості продукції відповідно.

Слід враховувати, що гарантія поширюється на:

 • механізми регулювання;
 • несправності несучих елементів рами, каркаса, підлокітників і спинки;
 • металеві частини: хрестовину, газлифт, раму.

Гарантійне усунення поломок виконується за умови наявності документа про покупку із зазначенням назви моделі, дати і т. д.

Гарантія втрачається в декількох випадках:

 1. З'явилися дефекти через механічних пошкоджень, порушень умов експлуатації, неправильного транспортування і установки.
 2. Раніше був виконаний ремонт за межами авторизованого сервісного центру.
 3. Відсутні чек і гарантійний талон.
 4. Талон заповнений неправильно.

Враховуйте також і те, що гарантійні зобов'язання не поширюються на установку, настройку і обслуговування крісла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги