Прес-релізи

Які радіокеровані машини краще: порівняння брендів

Машинка на радіоуправлінні — чудовий подарунок для хлопчика будь-якого віку, аж до пенсійного. Та й дівчаткам може бути цікаво відчути себе водієм гоночного авто.

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент моделей від різних брендів. Чим відрізняються машинки і як вибрати найбільш підходящу?

 

Nikko

Товари цього японського бренда — незвичайні моделі на радіокеруванні, якими сподобається грати не тільки дітям, а й батькам. Машинки відрізняються не тільки відмінними ходовими характеристиками, але й футуристичним дизайном. Серед них є і машинки-амфібії з серії VaporizR, які не лише їдуть, а й плавають по воді, а також їздять по снігу, піску та бруду. Цікаві також моделі гусеничних всюдиходів серій NanoTrax і VelociTrax. Вони обладнані двома моторами і вражають своєю прохідністю — машинки без проблем долають будь-які перешкоди: каміння, ями, пагорби. Можуть кружляти навколо своєї осі. Пульт з 10 каналами управління підсилює маневреність моделей. Машинки PsychoGyro можуть виконувати трюки на 2 колесах, а також розвертатися на 360 градусів на повній швидкості.

 

Maisto

Таїландська компанія давно відома реалістичними копіями автомобілів знаменитих марок: Lamborghini, Ferrari, Ford, Chevrolet, Dodge та інших. Однак останнім часом її асортимент став значно ширшим, по ньому можна простежити зміну смаків дітей. Зараз серед радіокерованих машинок, представлених на https://bi.ua/, найбільш популярними є джипи-всюдиходи серії Rock Crawler. Підпружинені колеса, два електродвигуни, повний привід — усе це забезпечує прекрасну прохідність. Цікавими є й моделі автомобілів-трансформерів Street Trooper, які за декілька секунд перетворюються на бойових роботів, що стріляють дротиками. А моделі Scorpion трансформуються у футуристичну бойову машину-скорпіона.

 

MZ

Ця китайська компанія виробляє і ліцензовані копії машин, і машинки-трансформери. Цікаво, що крім звичних моделей Lamborghini, Mercedes Benz, Aston Martin, Hummer, MINI та інших, у її модельний ряд входять і службові машини серії City Truck: пожежна машина, самоскид і бетонозмішувач. Будівельна техніка також виконана дуже реалістично, зі світловими і звуковими ефектами: світлом фар та імітацією звуку двигуна і гальм, сигналу заднього ходу.

 

JP383

Японська компанія виробляє широкий спектр моделей із металу або пластику — від деталізованих копій оригінальних автомобілів до джипів-всюдиходів і монстр-траків. Зараз особливий попит мають саме останні — наприклад, що машинки з підвищеною прохідністю із серій Cross Country і Rock Through.

 

WowWee

Компанія WowWee, що базується в Гонконгу, випускає роботизовані іграшки із застосуванням сучасних технологій. Тому машинки WowWee R.E.V. можуть здивувати і дітей, і дорослих. У комплект входять дві машинки, управління якими здійснюється за допомогою спеціального додатку для iOS або Android. Машини обладнані штучним інтелектом і системою стеження Beacon Sense. Влаштовуйте гонки і з суперником, і зі штучним інтелектом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги