Прес-релізи

Купівля побутової техніки: як заощадити і що робити, якщо грошей не вистачає

Стара техніка в нашому домі, як і інші речі, з часом перестає працювати. Або працює вже не так добре як колись, змушуючи власника нервуватись. Саме в цей момент ми починаємо думати: “мабуть пора купити нову техніку”.

Яка техніка незамінна у нашому домі

 

Смартфони. Реклами смартфонів, що супроводжуються хітовими саундтреками нещадно завойовують увагу глядачів. У такі моменти рідний мобільний вже не здається таким яскравим та багатофункціональним. За статистикою, кожна четверта людина змінює свій мобільний засіб раз на два роки. Це обумовлюється недбалістю до речей та любов до змін.

 

Кондиціонери. Літо кожного року змушує втомлене спекою населення купувати цей охолоджуючий прилад. Кондиціонер може бути корисним і в зимовий сезон для обігріву. Через таку функціональність є сенс і його придбати.

 

Холодильна камера. Вже минув той час, коли холодильні камери забезпечені багатьма інноваціями викликали бум в рейтингу продаж. Та зараз покупці воліють змінювати їх значно рідше. Наприклад: при необхідності ремонту для зміни зовнішнього дизайну квартири, або при несправності старого холодильника.

 

Газова плита. Кухонний пристрій, який люди змінюють раз у 6-10 років. Все що потрібно для естетичного вигляду газової плити - це просто її відмити. Адже найчастіше вона обставлена з обох сторін кухонними тумбами або приставлена до стіни.

 

Економний спосіб придбання техніки

 

Навіть тих, хто не часто купує техніку знижки можуть зацікавити. Не слід вірити чуткам, які стверджують, що різноманітні акції - це продаж неякісного товару за низькою ціною. Буває і так, але найчастіше це реальне надання клієнтам змоги придбати товар вигідно. Завдяки цьому рівень продаж в магазині значно зростає - висока ціна мало кого привертає.

 

Заздалегідь попереджене про знижки населення буде великим потоком відвідувати магазин. Тому будьте впевнені, що такий хід вигідний як для покупців, так і для продавця.

 

Яким видам знижок можна довіряти:

 

  • Промокоди - це цифровий ряд, який діє як накопичення бонусів або знижка, процент якої досягає 10-50%. Як і у випадку з акціями та розпродажем, це звичайне вичитування грошової частини ціни, яка була б сплачена на маркетинг та рекламу продукції. Спробуйте використати промокод м видео для вигідної купівлі техніки та переконайтесь у вигідності придбання техніки.
  • Розпродаж - найчастіше влаштовується при оновленнях колекцій, а також для підйому рівня продажу.
  • Акції - це вигідна купівля одразу кількох речей за загальною знижкою.

 

Як діяти, якщо акція закінчується, а грошей недостатньо

 

Мінусом знижок та акцій є те, що вони мають термін давності і не завжди часи знижки на потрібний товар співпадають з наявністю накопичень. Один з виходів - зачекати на нові розпродажі. Другий - позика.

 

Якщо бажання позичати гроші у друзів немає - скористайтесь офіційною послугою займу в мікрокредитних організаціях.

Для початку порівняйте для себе пропозиції кожного МФО скориставшись платформами credit-10.com та creditonline.today, перейшовши за посиланнями https://credit-10.com/ua/ та  https://creditonline.today/ua. Вибравши потрібний варіант тисніть “відправити заявку”. Після цього ви потрапите на сайт організації, де потрібно буде зареєструватися. Увійдіть до власного кабінету та впишіть паспортні данні. Одразу після цього ви отримаєте гроші на свою банківську карту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги