Прес-релізи

Покрівля з металу: що вибрати

Фахівці компанії RUUKKI розповіли про найпопулярніші типи покрівлі з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, їх переваги та особливості монтажу.

Головна перевага покрівлі з листової сталі — невелика маса. Квадратний метр металу товщиною 0,5 мм важить близько 4 кілограмів — це найлегше дахове покриття на ринку.

Такий дах не вимагає потужної кроквяної системи, масивних стін і фундаменту, як у випадку з керамічною або цементно-піщаною черепицею. Він допоможе пристойно заощадити і витратити кошти, приміром, на облаштування прибудинкової території або ландшафтний дизайн.

Покрівельні матеріали з листової оцинкованої сталі з полімерним покриттям дуже довговічні. Сучасні види покриттів здатні десятки років не міняти колір, не вигоряти, не іржавіти. Додатковий захист забезпечує шар цинку. Він нейтралізує всі активні окислювальні процеси і перешкоджає корозії. Правильно змонтована металева покрівля здатна прослужити десятки років і за довговічністю конкурує з керамікою або шифером.

Металочерепиця

Найпопулярніший в Україні вид покрівлі. Її головна особливість — естетика. Зовні вона копіює натуральну черепицю і вимагає облаштування ідентичної за розмірами утримуючої системи з кроком обрешітки 350 мм.

Металочерепиця чудово виглядає на дахах зі складною конфігурацією, підкреслює красу декоративних елементів — еркерів, слухових вікон та ін.

Рууккі сьогодні пропонує клієнтам п'ять видів металочерепиці з різною висотою і малюнком профілю.

Профнастил

Головна перевага профільованого настилу — висока жорсткість за умови правильно змонтованої обрешітки. Покрівельний профнастил спокійно витримує вагу дорослої людини. При розрахунку покрівлі враховується також вітрове навантаження і маса снігового покриву, максимальна для конкретної кліматичної зони.

Чим вище висота профілю листа, тим більше навантаження він витримає і тим менша кількість будівельного лісу знадобиться, так як зі збільшенням висоти профілю зростає крок обрешітки.

При його виборі варто звертати увагу на призначення. Стіновий або фасадний профнастил не підійде для покрівлі. У нього дуже низький профіль і замки не захистять від протікань при сильному дощі чи таненні снігу.

Фальцева покрівля

Один з класичних видів покрівлі з металу. Особливість фальцю — замку, який з'єднує між собою гладкі покрівельні листи — висока надійність, довговічність, міцність та гідроізоляція. Така покрівля створює практично монолітне, суцільне покриття, яке вірою і правдою прослужить довгі роки.

Фальцеву покрівлю через її класичний вигляд часто використовують при реконструкції історичних об'єктів або зведенні нових будівель в класичному стилі.

RUUKKI виробляє два різновиди крівлі — традиційну гладку і більш сучасну з двома невеликими ребрами жорсткості, які ділять лист на три смуги.

Тим, хто зупинить вибір на фальцевій покрівлі, варто враховувати, що правильний монтаж вимагає виготовляти під покриття суцільну дерев'яну основу. Це трохи збільшить витрати на покрівельний ліс.

Що ще

Крім покрівельних покриттів Рууккі виробляє коньки, жолоби, планки примикання, вітрозахисту, зовнішні і внутрішні куточки, снігозатримувачі та інші добірні елементи. У каталозі представлені водостічні системи преміум-класу, елементи безпеки покрівлі. Мережа дилерів забезпечить клієнтів кріпленням, паро- та гідроізоляційними плівками, ущільнювачами, вентиляційними елементами, теплоізоляцією, мансардними вікнами та ін.

Про компанію

RUUKKI володіє більш ніж 50-річним досвідом виготовлення покрівельних і стінових покриттів з листового металу з полімерним покриттям. Сьогодні продукція компанії представлена двома напрямками — матеріали для комерційного і індивідуального будівництва.

Продукція компанії традиційно відрізняється високою якістю сировини і по праву вважається однією з кращих в своєму сегменті ринку. Її якість стабільно зростає, оскільки Рууккі приділяє велику увагу дослідницькій діяльності, спрямованій на пошук нових технічних рішень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги