Прес-релізи

Відбулося офіційне відкриття 11 Дитячого форуму у Львові

Одного весняного дня у Львові знайшли двері до чарівного королівства Буквордс! Сьогодні, 10 травня, у Палаці мистецтв відбулося грандіозне відкриття 11 Дитячого форуму у Львові.

Вже вкотре Дитячий форум не припиняє приємно дивувати своїх відвідувачів! Цього разу подію відкрив музичний дитячий гурт «Паланка», чий виступ супроводжувався неймовірним світловим шоу.

Ведучий заходу, Володимир Бєглов, познайомив гостей із концепцією 11 Дитячого форуму: повідав легенду, яка розповідає про чарівне королівство Буквордс, яке дуже довгий час ховалося за книжковою шафою. Все було б чудово, якби не одне «але»: одного дня загубилися володарі королівства, а разом з ними ключі від дверей .  І тепер здобути їх зможе тільки справжній володар.

Кожному маленькому гостю Форуму було запропоновано взяти участь у захоплюючих пошуках ключів. Але перед цим із невеличкими промовами виступили голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка, депутат Львівської обласної ради Юрій Візняк, а також заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко та благодійник Назарій Брезіцький .

Першим зі своєю промовою виступив Олег Синютка, в ігровій формі, розповів юним гостям про скарби від читання і заохотив батьків змалечку привчати дітей до книжок.

Наступний гість Форуму, Юрій Візняк, поділився своїми думками щодо переваг читання книг та обговорив це з присутніми у залі.

 

Третім запрошеним гостем був Андрій Москаленко. Він радо поділився історією про те, як він прищепив своєму племіннику бажання пізнавати книги, які, до речі, були придбані на минулорічному Дитячому форумі.

Представник проекту «Ідея міста», Назарій Брезіцький, дав кілька цінних порад для завойовників Буквордсу та поспілкувався з гостями заходу.

І «на десерт» гості заходу мали можливість послухати промову президента форуму Олександру Коваль. Олександра розповіла, як з’явилася ідея створення Дитячого форуму

Ця ідея вже давно була з нами. Ми зрозуміли, що саме в такій, ігровій формі найлегше буде прививати дітям любов до читання. Запросила на сцену суперчитачів –  переможців національного конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018» та принцес, без .

У залі панувала піднесена атмосфера, діти були у передчутті казкової пригоди в королівстві Буквордс. 11 Дитячий форум обіцяє бути незабутнім!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги