Прес-релізи

26-й Пробіг під каштанами

Тисячі киян побіжать під каштанами, щоб врятувати пацієнтів із вадами серця

В неділю 3 червня відбудеться наймасовіший спортивно-благодійний захід України - «Пробіг під каштанами».  Це уже 26-й Пробіг, який традиційно проходить на Михайлівській площі у Києві і завдяки якому уже врятовано тисячі маленьких пацієнтів із вадами серця Дитячого центру кардіології та кардіохірургії МОЗ України.   

 

За словами організаторів,  уже понад 2000 учасників зареєструвалися на Пробіг цього року.

Долучитися до Пробігу можуть як кияни, так і гості столиці. Кожен може обрати свою дистанцію:

 

  • «Благодійний Пробіг». Цей вид забігу обираюся усі, хто люблять бігати, команди-учасниці та люди без спеціальної спортивної підготовки. Дистанція -  4,9 км. Традицією «Благодійного Пробігу» став Парад корпоративних команд, які показують свою згуртованість, цілеспрямованість та бажання допомагати іншим.
  • «Спортивний Пробіг». Це забіг на результат. Професійні спортсмени та учасники із спеціальною спортивною підготовкою бігтимуть дистанцію у 4,9 км. Траса Пробігу розпочинається на Михайлівській площі і проходить через Володимирський проїзд, Софіївську площу, вулиці Володимирську, Богдана Хмельницького, Хрещатик. На Майдані Незалежності відбувається розворот,  після чого учасники біжать у зворотньому напрямку, щоб фінішувати на Михайлівській площі. В рамках цього забігу будуть визначені переможці серед жінок та чоловіків. Кожному учаснику буде виданий спеціальний чіп для фіксації результатів.
  • «Пробіг Мужніх». Учасники в інвалідних візках подолають дистанцію у 300 м від Михайлівської до Софійської площі. Переможці будуть визначені серед жінок та серед чоловіків.
  • «Дитячий Пробіг». Участь у «Дитячому Пробізі» беруть  учасники віком до 15 років. Дітей віком до 8 років обов’язково повинні супроводжувати батьки або дорослі. На цю дистанцію також виходить «Команда здійсненої мрії» - діти, яких врятували в Центрі кардіології та кардіохірургії, завдяки коштам, зібраним під час попередніх «Пробігів під каштанами».

 

            Благодійний внесок для участі становить 150 гривень. Участь у Спортивному Пробігу - 250 гривень, у ціну входить оренда чіпу для фіксації результатів.

 

            «За 25 років Пробігу ми встановили три рекорди України, об’єднали сотні тисяч людей, що люблять бігати, а головне - започаткували чудову традицію: збиратися на «Пробіг під каштанами» задля позитивних емоцій та порятунку дитячих життів.  Так, благодійність може бути веселою, цікавою та завзятою! За кожним кроком наших учасників, за кожною активністю наших партнерів стоять історії людей та врятовані життя. Ми будемо раді бачити на цьогорічному Пробігу як щорічних і досвідчених бігунів, так і новачків. Реєструйтеся, беріть хороший настрій та зустрічаємося 3 червня на Михайлівській площі», - закликає до участі ініціатор та організатор «Пробігу під каштанами» Ірина Кузнецова.

 

            Для зручності учасників реєстрація відбуватиметься в онлайн та офлайн режимі. Зареєструватися можна до 30 травня на сайті www.probeg.kiev.ua. Офлайн реєстрація та видача номерів буде проходити у травні в офісі оргкомітету.

            Участь у «Пробігу під каштанами» щороку бере понад 10 000 учасників та більше 250 корпоративних команд. Кошти, зібрані в рамках Пробігу, спрямовуються на закупівлю необхідного обладнання та розхідних матеріалів для Центру кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Організаторами 26-го Пробігу традиційно виступили Київська міська державна адміністрація та рекламне агентство «DIALLA».

            За оновленнями можна слідкувати на сайті www.probeg.kiev.ua та на сторінках Пробігу у соціальних мережах: facebook, instagram та twitter.

           

26-й «Пробіг під каштанами»,

9:00, 3 червня, 2018

Михайлівська площа, Київ

#probig26, #probeg26

Контактна особа:

Альона Романюк

менеджер із зовнішніх комунікацій

26-го Пробігу під каштанами

hello@probeg.kiev.ua | +38 093 72 10 800

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги