Прес-релізи

Інтернет-проект «Страхові продукти» UNIQA визнано найкращим

За підсумками споживчого голосування Страхова компанія «УНІКА» отримала перемогу у всеукраїнському конкурсу інтернет-проектів E-Commerce Awards 2018 в категорії «Страхові продукти».

З 2016 року УНІКА впровадила проект «Інтернет-технології для обслуговування клієнтів». Одним з напрямків проекту стали он-лайн продажі страхових продуктів. Таким чином, на сайті компанії www.uniqa.ua  можна он-лайн придбати такі продукти, як автоцивілка, туристичне страхування, страхування квартири та відповідальності. Важливим етапом проекту на початку 2018 року стало відкриття Кабінету клієнта - MyUNIQA, завдяки якому клієнти на сайті компанії www.uniqa.ua  мають можливість оплачувати чергові платежі за договорами, замовляти пролонгації, отримувати інформацію по веденню страхових справ, а також задавати питання і отримувати консультацію у персонального менеджера.

 

Ukrainian E-Commerce Awards - незалежна професійна премія, що присуджується кращим гравцям ринку e-commerce шостий рік поспіль. Головна мета нагороди - створити відзнаку, що гарантує кінцевому покупцю надійність послуги і безпеку покупки. А також виділити досягнення гравців ринку e-commerce в Україні. Цього року заявки на участь в конкурсі подали понад 300 інтернет-проектів, які працюють в Україні. В номінації «Вибір споживачів» за свої улюблені інтернет-магазини проголосували більше 15 тис. покупців. Перевірку дотримання методології визначення переможців проводила Міжнародна аудиторська компанія Deloitte.


Олена Ульє, Голова правління  Страхової компанії «УНІКА»: «Світ стрімко йде в онлайн, і страховий ринок — не виключення. Нам дуже приємно долучитися до цієї важливої для українського ринку Е-commerce події і отримати цю нагороду, оскільки розвиток онлайн-продуктів і онлайн-сервісів є одним з пріорітетних напрямків для нашої компанії.   Дякую жюрі за довіру, а споживачам − за вибір».

 

Довідка:

UNIQA в Україні:

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування  і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 700 тис. страхових полісів.

 

UNIQA Insurance Group:

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній і Східній Європі. 22 000 співробітників і ексклюзивних партнерів UNIQA Group обслуговують більше 10 мільйонів клієнтів у 19 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку близько 22%. UNIQA працює на 15 зростаючих ринках Центральної та Східної Європи: Албанії, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини та України. В UNIQA Group також входять страхові компанії в Швейцарії та Ліхтенштейні.UNIQA - контакти для преси в Україні
Олена Симончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70-A
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.com
www.uniqa.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги