Прес-релізи

Придбати квартиру в Києві допоможе «Благовіст»

Мати житло у столиці — мрія багатьох. Здійснити її допоможе агентство нерухомості «Благовіст».

Його база щодня оновлюється та поповнюється привабливими варіантами квартир у різних районах Києва: https://blagovist.ua/uk/search/apartment/sale.

Заснована 1993 року компанія невдовзі стала лідером у галузі столичної нерухомості. У центральних районах міста функціонують 8 філіалів, де працюють понад 800 співробітників. Усю інформацію, яка надходить на сайт, ретельно перевіряють, отож клієнт отримує лише правдиві й актуальні дані з первинного та вторинного ринків житла.

 

Заманливі новобудови

 

Отримати простору квартиру та спланувати її за своїм смаком — найбажаніший варіант для молодих і творчих. До того ж можна зекономити, вклавши гроші в житло на етапі будівництва. Проте тут є ризики, пов’язані з дотриманням термінів уведення в експлуатацію чи взагалі консервацією об’єкта. Однак  переваг у придбані квартири у новобудові багато. Але не завадить перестрахуватися.

 

Потрібно попередньо зібрати інформацію про забудовника, дізнатися про його репутацію, ознайомитися з документами. Обов’язково необхідно перевірити:

 

 • право власності на земельну ділянку, на якій зводиться будинок, та чи є дозвіл відповідних державних установ на його спорудження;
 • угоду генерального підряду;
 • технічну документацію на будівлю загалом і плани для кожного поверху;
 • свідоцтво про наявність фонду фінансування будівництва.

 

Якщо з документами проблем немає, то ризики мінімальні.

 

Вторинний ринок: перевірено часом

 

Перевагою вторинного ринку є те, що ви відразу купуєте готовий продукт — побудовану та здану в експлуатацію квартиру. Але й тут можливі деякі підводні камені: борги, невизначений власник, раптова поява інших господарів тощо.

Уникнути неприємностей можна, лише ретельно перевіривши документи. Йдеться про:

 • паспорт чи посвідчення особи власника або людини, котра діє за нотаріально оформленим дорученням;
 • документи на право власності (при цьому потрібно ретельно звірити дані в цих паперах і тих, які вказані у попередньому пункті списку);
 • технічну документацію, висновки експерта;
 • довідку з паспортного відділу про зареєстрованих у помешканні осіб;
 • звіт про сплачені борги за комунальні послуги;
 • дозвіл дружини чи чоловіка, навіть якщо вона/він не зареєстрована/зареєстрований;
 • дозвіл опікунської ради, якщо у квартирі зареєстрована дитина.

 

Завжди професійний підхід

 

Перевірка такої кількості документів може затягнутися надовго. Окрім того, непрофесіонал навряд чи розбереться в плутанині юридичних термінів. Тож оптимальне рішення — довірити справу досвідченим спеціалістам з агентства нерухомості «Благовіст». Адже серед них є не тільки консультанти з нерухомості, а й з юридичних питань.

 

Звернувшись із заявкою до співробітників компанії, ви зекономите час ще на стадії пошуку житла. Адже ріелтори чудово знають ринок нерухомості та зможуть відразу підібрати гідні пропозиції за параметрами, які ви надасте. Термін подальшої співпраці залежатиме від уподобань клієнта. Але коли об’єкт буде обрано, оформлення паперів не затягнеться. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги