Прес-релізи

Топ-10 письменників, які візьмуть участь в Черкаському книжковому фестивалі

Творчі зустрічі, літературні перформанси, розповіді про фантастичні світи, тур містами України, неординарна поезія та багато іншого. Саме так збираються вражати українські письменники протягом трьох днів на Черкаському книжковому фестивалі 20-22 квітня.

ТОП-10 письменників у нашому списку — лише невелика частина тих талантів, які розважатимуть містян та гостей фестивалю, адже в заході візьмуть участь більше ста осіб.

1. Оксана Забужко

Письменниця, яка з першого слова вміє зацікавити, переконувати та підкоряти. У 2012 році пані Оксана отримала відзнаку “Золотий письменник України”. Серед інших її літературних нагород — премії Фонду ім. Гелен Щербань-Лапіка, Фундації Ковалевих, Фонду Рокфеллера, Департаменту культури м. Мюнхена, Фундації Ледіґ-Ровольт, Департаменту культури м. Ґрац та ін.

Твори Забужко здобули також міжнародне визнання, а її нові книги розмітають з прилавків за лічені години.

На Черкаському книжковому фестивалі письменниця організує творчу зустріч «Повернення класиків».

2. Василь Шкляр

«Батько українського бестселера» — роману «Чорний ворон». Автор близько 14-ти романів, один з найвідоміших сучасних українських письменників — Василь Шкляр, який цьогоріч презентує нову книгу — роман «Троща».

Твори пана Василя перекладені англійською, болгарською, вірменською, шведською та словацькою мовами.

На фестивалі письменник презентує останню книгу «Троща» — роман про УПА, про перемогу людини над обставинами і над собою. Сам автор каже, що книга написана для того, аби показати світові, що українці не змирилися з режимом, і продовжують боротьбу, як і раніше.

3. Наталія Щерба

Автор фентезійної серії книг “Часодії“.

Наталії Щербі вдається навчити дітей багатьох країн світу фантазувати. Тому на Черкаському книжковому фестивалі письменниця розповість про фантастичні світи та влаштує квест за циклом творів «Часодії».

Наталія — володарка Премія Єврокона, I місце у конкурсі «Нова дитяча книга», Цикл «Часодії» — переможець у номінації «Найкраща дитяча книга» та багато інших. Її книги перекладаються різними мовами і моментально розлітаються з полиць Європи.

4. Макс Кідрук

Письменник, мандрівник, популяризатор науки. Автор книжок «Твердиня», «Жорстоке небо», дилогії «Бот», а також роману «Зазирни у мої сни», який увійшов до короткого списку премії «Книга року ВВС 2016». Твори перекладені польською, російською, німецькою та чеською. Загалом побував більше ніж у 30 країнах, серед яких Танзанія, Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші.

Нещодавно письменник презентував у Черкасах свій новий роман «Не озирайся і мовчи». На Черкаському книжковому фестивалі Макс Кідрук розповість про всі пригоди у турі ста містами України #100містНОІМ.

5. Володимир Лис

Український журналіст, драматург, письменник. Відомий також як народний синоптик. Його довгострокові прогнози на цілий рік неодноразово збувалися.

«Людина року», кавалер ордена «За заслуги» III ступеня, автор «Найкращого роману десятиріччя» (за роман «Століття Якова»), володар численних премій конкурсу «Коронація слова», «почесний громадянин Волині».

6. Мирослав Дочинець

«Золотий письменник України» на Черкаський книжковий фестиваль приїде разом зі своїм видавництвом «Карпатська вежа».

В Україні, мабуть, не знайдеться жодного автора, твори якого обговорювали б так широко. І це не просто так, бо його книги дійсно вартісні. Саме він отримав Національну премію України імені Тараса Шевченка за романи «Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії» та «Горянин. Води Господніх русел».

7. Сашко Дерманський

Пан Олександр має багато нагород, а от його книга «Чудове чудовисько в Країні жаховиськ» здобула перемогу рейтингу «Книжка року»-2010 в номінації «Дитяче свято».

На фестивалі Олександр розкаже про що мріяв у дитинстві, які казки полюбляв і замість вас прочитає дитині казку.

8. Дара Корній

Лауреатка Всеукраїнського рейтингу «Книжки року – 2017» у номінації «Дитяче свято» та третьої премії «Коронації слова» знову порадує наших відвідувачів своєю творчістю.

На фестивалі письменниця презентує незвичайну книгу «Чарівні істоти української міфології».