Прес-релізи

Еволюція систем безпеки: особливості та переваги IP-відеодомофонів Dahua

Охоронні системи формату IP істотно відрізняються від класичних цифрових аналогів. Якщо традиційні відеодомофони призначені виключно для стаціонарного використання (в межах охоронного пункту), то моделі покоління IP — більш мобільні, автономні та технологічні. Такі вироби забезпечують більш жорсткий контроль за квартирою або приватним будинком. Фахівці гіпермаркету безпеки Bezpeka-Shop на конкретних прикладах розкажуть, що потрібно знати про сучасні IP-відеодомофони.

Приставка «IP-» означає, що виклик відвідувачів та інші сигнали передаються за допомогою мережевих протоколів. Цей момент забезпечує повну інтеграцію переговорного пристрою з будь-якими комп'ютерними системами, зокрема портативними та мобільними (смартфонами або планшетами).

 

Будь-який IP-домофон забезпечує можливість віддаленого контролю за охоронною системою. Пристрій можна налаштувати так, щоб сигнали з панелі виклику та камер спостереження надходили безпосередньо на смартфон або планшет адміністратора. Користувач завжди буде в курсі, хто, коли і навіщо приходив.

 

Популярна торгова марка Dahua вирішила не зупинятися на цьому і не обмежуватися однією лише можливістю віддаленого доступу. Серед техніки цієї компанії є набагато функціональніші пристрої. IP-відеодомофон Dahua можна легко перетворити на повноцінну систему охорони. До нього підключаються додаткові монітори, камери спостереження, сирени, датчики.

 

Кілька слів про компанію

 

Китайська компанія Dahua Technology розпочала свою роботу в 2002 році, а вже до 2006 року була визнана однією з передових у сфері створення охоронних систем на території Китаю. Сьогодні Dahua Technology входить до десятки світових лідерів з розробки високоефективних охоронних систем.

 

Торгова марка пропонує клієнтам сучасні, практичні, функціональні та надійні системи безпеки, якісну сервісну підтримку та фірмове програмне забезпечення. При цьому продукція Dahua реалізується за конкурентними, доступними та справедливими цінами.

 

Асортимент IP-відеодомофонів

 

Компанія Dahua Technology пропонує широкий модельний ряд IP-пристроїв. Асортимент продукції складається з:

 

- панелей виклику IP;

- IP-модулів управління (з екраном);

- плат розширення;

- IP-камер;

- датчиків.

 

Компанія передбачила в арсеналі продукції все необхідне для створення функціонального та технологічного IP-відеодомофона. Розглянемо найпопулярніші товарні позиції торгової марки Dahua.

 

Панель виклику VTO2111D-WP для IP-домофонів

 

Ця сучасна відеопанель відрізняється наявністю модуля бездротового зв'язку Wi-Fi (окремо передбачено також порт Ethernet). Система комунікації панелі виклику дозволяє максимально спростити електросхему охоронної системи.

 

Панель призначена для взаємодії з домофонами IP-класу. Але користувач цієї моделі може замінити головний блок управління, на якому знаходиться екран, звичайним смартфоном або планшетом. Сигнали з панелі будуть передаватися на комунікатор адміністратора охоронного комплексу. Це дуже зручно і практично, а головне — доступно у фінансовому плані.

 

Для полегшення доступу на об'єкт панель виклику передбачає можливість використання карт безпеки. Відеопанель оснащена зчитувачем фірмових карт Mifare. Працює ця система дуже просто. Досить зареєструвати у відеопанелі необхідне число карт. Доступ на об'єкт будуть мати тільки власники зареєстрованих ключів безпеки. Такий варіант буде актуальним, якщо домофон обслуговує об'єкт із високою відвідуваністю.

 

Панель виклику отримала універсальну конструкцію. Її можна монтувати накладним способом або за допомогою врізки. Сам корпус виконаний з пластику, але рівень його захисту відповідає IP65. Цього більш ніж достатньо, щоб забезпечити переговорному пристрою найвищий рівень надійності за будь-якої погоди. Панель виклику можна сміливо експлуатувати в температурному діапазоні від -30 до +60 °С.

 

Оптика відеопанелі представлена ​​камерою на 1 Мп, а для роботи в нічний час є ІЧ-підсвічування. Кут огляду оптики становить 105°, фокусна відстань об'єктива — 2,2 мм.

 

IP-відеореєстратор VTH1560B

 

Надзвичайно функціональний домофон призначений для роботи в тандемі з панеллю виклику IP-класу. При цьому модель VTH1560B здатна взаємодіяти одразу з декількома IP-відеопанелями. До домофона можна підключити також додатковий монітор (відеодомофон IP-класу).

 

Головна особливість — наявність 8 тривожних входів. До відеодомофона можна підключати датчики, додзвонщики та ін.

 

Дисплей побудований на TFT-матриці, його діагональ складає 7". Екран дає картинку з роздільною здатністю 800х480 точок на дюйм. Такої деталізації цілком вистачає, щоб виводити картинку з IP-камер, які, як правило, оснащуються матрицею до 2 Мп (частіше на 1 Мп).

 

Живиться цей відеореєстратор за технологією PoE, тобто безпосередньо по лінії підключення Ethernet. Передбачена можливість зарядки також від джерела безперебійного живлення на 12 В.

 

Є опція гучного зв'язку (Hands Free). Дзвінки з панелі виклику можна переадресовувати на смартфон або планшет. Кнопки управління — сенсорні. Корпус має елегантний вигляд і лаконічний дизайн, який буде вдало гармоніювати з будь-яким інтер'єром.

 

Домофон — важливий помічник в організації безпеки вашого об'єкта!

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги