Прес-релізи

Особливості вибору сучасних котушок для полювання на коропа: поради та рекомендації

Полювання на коропа передбачає наявність спеціального оснащення для спінінгових вудилищ. Мається на увазі відповідний механізм котушки для коропа. Адже рибалці потрібно закидати приманку на далекі дистанції, а також боротися з великою і непоступливою рибою. Тому моделі таких котушок обов'язково повинні відповідати конкретним критеріям.

Придбати якісні та потужні котушки з байтранером можна на сайті https://ukesa.com.ua/, де запропонований величезний асортимент моделей від світових лідерів  товарів для рибалки.

Надійність і розмір котушки
Якщо обирати вироби, спираючись на критерій надійності, тоді слід звернути увагу на продукцію від компаній-виробників Daiwa і Shimano. Ці популярні японські бренди спеціалізуються на виробництві відразу декількох лінійок - для «полювання» на коропів і на морських хижаків. Останній вид котушок можна застосовувати і в ловлі коропа.

Ще один важливий критерій при купівлі котушки - це її розмір. Тому більшість досвідчених рибалок рекомендують використовувати моделі для морського лову, розмір яких стартує від 6000 і більше. Це пояснюється величезним списком переваг:

  • Відповідні технічні характеристики, які стануть в нагоді для «полювання» на коропа у водоймах зі швидкою течією, де доводиться здійснювати закид приманки на далекі дистанції.
  • У цих виробах набагато простіше можна зробити витки шнура, тому рибалці вдасться закинути наживку якнайдалі.
  • Можливість швидше намотувати ліску.
  • «Морські» моделі дозволяють повністю контролювати процес виважування власного трофея.

Особливості котушок для ловлі коропа
При купівля котушок для коропа, важливо звернути увагу на наступні критерії:

  1. Форма шпулі. Більшість компаній-виробників доповнюють котушки шпулями форми ABС. Їх основна сфера застосування - це морська рибалка з використанням «плетінки».
  2. Передаточне число. Відповідним рішенням для карпфішинга вважають моделі з числом 4.1: 1. За допомогою таких виробів можна з повною впевненістю розраховувати на піймання великого трофея навіть з закоряжених ділянок.
  3. Кількість підшипників. У цьому випадку актуальним вважається правило, згідно з яким краще мати кілька підшипників від японського виробника, ніж десять штук від китайської компанії.

Наявність байтранера допомагає «на відмінно» справлятися з легкими приманками. У процесі виважування таку систему краще повністю відключити, так як починає свою роботу фрикційний тормоз. Байтранер додає вагу будь-якій котушці, тим самим ускладнюючи її конструкцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги