Прес-релізи

Як вибрати профіль для пластикових вікон?

Як відомо, перший пластиковий профіль був вироблений в Німеччині. На сьогоднішній день саме ця країна є батьківщиною всіх компаній-лідерів на ринку віконних пвх-систем.

Віконний профіль є одним з найважливіших елементів віконної конструкції. Якість профілю REHAU визначає тепло- і звукоізоляційні властивості, надійність конструкції та її стійкість до навантажень.

Профіль для металопластикових вікон виготовляють з полівінілхлориду (в порошкоподібному вигляді) з додаванням модифікаторів, стабілізаторів, пігменту та інших допоміжних речовин. Саме ці добавки надають профілю необхідних властивостей. Пластиковий профіль отримують шляхом екструзії. Екструзією називають процес продавлювання сировини через формуючий інструмент, в результаті якого отримують виріб великої довжини з необхідним поперечним перерізом.

При виготовленні металопластикових вікон пвх-профіль в середині підсилюють металевим армуванням. Встановленням армування та зварюванням профілю займаються віконні виробники, тому вікна з використанням одного і того ж пвх-профіля можуть різнитися по своїй якості.

 

Критерії вибору профілю для металопластикових вікон

Давайте перерахуємо основні критерії вибору профілю для ваших вікон і на що конкретно треба звернути увагу, щоб не помилитись.

Камерність профілю. Чим більше повітряних камер в віконному профілі, тим вища тепло- і звукоізоляція. На ринку представлені пластикові профілі з 3, 4,5 та 6 камерами. Відповідно до наших кліматичних умов в житлових приміщеннях рекомендовано використовувати профіль з п’ятьма і більше камерами. Трикамерні профільні системи використовують в нежитлових приміщеннях, а також при холодному склінні балкону.

Товщина зовнішньої стінки профілю – важливий критерій оцінки. З метою здешевлення виробництва віконні компанії можуть використовувати профіль зі зменшеною товщиною зовнішньої стінки. Ця хитрість зовсім не помітна для замовника, але надійність і термін використання віконної конструкції суттєво зменшується, тому що такий профіль менш стійкий до механічних і вітрових навантажень. Необхідна товщина зовнішньої стінки профілю – 2,5 мм.

Товщина та матеріал армування. Для того, щоб в майбутньому уникнути деформації віконної рами, провисання стулок, появи червоних розводів на поверхні профілю, армування пластикового профілю повинно бути зроблене з оцинкованого металу, товщиною не менше 1,5 мм. Цинкове покриття необхідно для того, щоб метал всередині профілю не почав з часом іржавіти.

Однорідність поверхні профілю. Якісний пластиковий профіль повинен мати однорідну поверхню зі стабільним кольором.

Виробник профілю. Зупинити свій вибір варто на відомих та великих виробниках пластикового профілю, бо такі компанії цінують свою репутацію і намагаються вберегти лідируючі позиції на ринку; також вони мають якісне, високоточне обладнання для виробництва, що гарантує високу якість пвх-профілю.

 

Рейтинг виробників пластикового профілю

  1. Профільні системи REHAU користуються величезною популярністю серед споживачів. Компанії вдається зберігати лідируючу позицію на ринку завдяки якості своєї продукції, що підтверджена десятиліттями використання. REHAU контролює якість не тільки своєї продукції, але і готових вікон із профілів REHAU, розробивши систему авторизації торгових партнерів в різних країнах. Широкий вибір профільних систем, що зможе задовільнити клієнтів з різними вимогами та різним бюджетом.
  2. Salamander – відомий німецький виробник профільних систем. Продукція Salamander користується попитом на ринку завдяки своїм високим експлуатаційним властивостям, але досить висока ціна на профіль робить його доступним не для всіх.
  3. VEKA – німецька компанія з виробництва надійних і практичних віконних і дверних профільних систем. Завод по виробництву профільних систем VEKA розташований на території України, в Київській області. Продукція відповідає європейським стандартам якості.
  4. KBE – відомий бренд на ринку профільних систем для дверей і вікон. На території нашої країни KBE має власний завод в місті Запоріжжя. Профільні системи KBE відповідають високим вимогам безпеки, ізоляції та надійності.

Але слід пам’ятати, що бренд профілю не гарантує кінцевої якості вікна! Вона залежить від виробника вікон (ті, що з’єднують профіль методом зварювання, виготовляють склопакети) та професіоналізму монтажних бригад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги