Прес-релізи

ROLLS-ROYCE «WRAITH LUMINARY COLLECTION»: НОВИЙ ВИМІР МОЖЛИВОСТЕЙ BESPOKE

27 березня 2018 року, Гудвуд

Luminary ( «Світило»):

1. Знаменита персона, прославлена ​​у певній галузі

2. Сяюче небесне тіло, в першу чергу, сонцеабо місяць.

 

• Лімітованаколекція з 55 унікальних Rolls-Royce Wraith

• Перше в історіїпокриття стелі з ефектомпадаючої зірки

• Світовий дебют: дерев'яні панелі з вбудованим світлодіодним підсвічуванням

• Інновація: зіткана вручну тканина з нержавіючої сталі в оздобленні салону

• Прем'єрафарби «SunburstGrey». Темний сірий з багатим міднимвідтінком

 

Rolls-Royce представляє ексклюзивну серію «WraithLuminaryCollection». У рамках зростаючого попиту на колекційні серії від Rolls-Royce марка випустить 55 унікальних Wraithу персоналізованому дизайні, які займуть важливе місце у приватних колекціях поціновувачів розкоші з усього світу.

 

«WraithLuminary - це приголомшливий колекційний автомобіль. Він відображає сучасний дух бренду Rolls-Roycе, прогресивний та новаторський, і демонструє віртуозне мистецтво ручної роботи та справжньої розкоші. Цей автомобіль адресований візіонерам, які відкривають нові висоти у своїх областях. Справді, ця серія створена для справжніх «світил» цього світу», - коментує ТорстенМюллер-Отвос, Генеральний директор Rolls-Royce MotorCars.

 

Кузов автомобіля покритий ексклюзивно розробленою фарбою «SunburstGrey», яка демонструє відтінок зорі. Темно-сірий колір з теплим мідним переливом за рахунок металевих частинок імітує небо у вечірній або досвітній час. Декоративна лінія вздовж кузова та контрастний обід на центральній частині дисків рудого відтінку SaddleryTan перегукуються з колірною гамою салону. На передніх крилах автомобіля красується малюнок, що зображає промені сонця, що ховається.

 

Елементи салону та внутрішня сторона дверей оздоблені благородним дубом з лісів Чехії, який відрізняється насиченим відтінком і багатою зернистої структурою. У дерев'яні панелі дверей вперше інтегрована ілюмінація. 176 світлодіодів, що майстерно захованіу дубове оздоблення, загоряються після натискання кнопки і огортають пасажирів затишним теплим світлом.

 

Легендарне «Зоряне небо» c ефектом м'якого сяйва зірок, яке створюють 1340 сяючих оптоволоконних елементів, постає у новому вигляді. У сузір'ї з'явилися блискучі падаючі зірки, що зачаровують дивовижною грою світла, викликаючи хвилюваннята захвату пасажирів.

 

Вісім зірок по черзі опромінюють небосхил і гаснуть над передніми сидіннями, натякаючи на чільну роль водія автомобіля. На створення покриття йде близько 20 годин ручної роботи.

 

Передні сидіння WraithLuminary оздобленні яскраво-рудою шкірою відтінку SaddleryTan, що контрастує з антрацитною шкірою на задніх сидіннях. Контрастнийрядоктаокантування сидінь гармонійно об'єднують кольорові гами передньої та задньої частини автомобіля. При бажанні задні сидіння можна оздобити світлою шкірою відтінку Seashell, який також з'явиться у двокольоровому оздобленні керма.

 

Колектив дизайнерів Rolls-Royce Bespoke черпає натхнення за межами автомобільної індустрії, звертаючись до трендіву сфері мистецтва, моди та архітектури. Так з'явилася фактурна тканина з нержавіючої сталі, зіткана вручну, - інновація у світі розкоші. Цим матеріалом оброблені внутрішні кишені дверей та центральний підлокітник, розбавляючи насичений темний дуб та яскраво-рудий відтінок шкіри.

 

Матеріал витканий з тонких сталевих ниток товщиною 0.08 мм - 0.19 мм у діаметрі. Візерунокрозташований під нахилом рівно у 45 градусів, за рахунокчогогармонійно поєднується з горизонтальними лініями в інтер'єрі. Матерія виготовляється угерметичних умовах протягом трьохднів. Фактурнаповерхня відображає сяйво ілюмінованих панелей на дверях, створюючи магічну атмосферу.

 

Фінальний штрих - вручну відполіровані накладки на пороги з нержавіючої сталі з гравіюванням «WRAITH LUMINARY COLLECTION - ОДИН ІЗ П'ЯТДЕСЯТИ П'ЯТИ».

 

З моменту запуску на ринок Wraith притягує візіонерів свого часу, яких полонить чарівність безмежної могутності та сміливі, стрімкі лінії кузова «фастбек». Це справжній «гран туризмо» в його досконалій формі. Wraith привернув нове покоління успішних людей, які вважають за краще самостійне кермування. Ця видатна колекція втілює емоційну привабливість Wraithу новій, розкішної формі.

 

Персоналізація - синонім Rolls-Royce.

 

Додаткова інформація:

Всі наші прес-релізи та прес-кіти, а також широка добірка фото- і відео-матеріалів з високою роздільною здатністю, доступні на нашому медійному сайті, PressClub. Нашу команду по комунікації можна також знайти на сторінках «Rolls-Royce MotorCars» в Twitterі Instagram.

 

Контакти для ЗМІ

Rolls-Royce MotorCarsKiev

Єлизавета Кутова    ikutova@bmw.ua

 

Rolls-Royce MotorCarsEurope

Франк Тіманн            frank.tiemann@rolls-roycemotorcars.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги