Прес-релізи

Документальний фільм-розслідування Сергія Лойка «Гібридна історія» на «5 каналі»

Сьогодні, 26 березня, о 20:00 «5 канал» презентує чотирисерійний документальний фільм-розслідування «Гібридна історія».

«5 канал» продовжує сезон якісного документального кіно. Щовечора з 26-го по 29-е березня о 20:00 на глядачів чекає прем’єрний показ нової 40-хвилинної серії фільму-розслідування військового журналіста Сергія Лойка. 

У фільмі відтворена історія трьох українців-колишніх учасників АТО, які у серпні 2017 року поїхали в Росію на заробітки, але відчули небезпеку і повернулися в Україну. Тоді в СБУ повідомляли, що ФСБ Росії планувала «втемну» використати заробітчан-ветеранів АТО з Дніпра з метою подальшого обвинувачення їх у підготовці масових терактів на інфраструктурних об’єктах Москви.

На війні, як відомо, ворога не вибирають. На гібридній війні його спочатку треба виявити. За словами автора, «Гібридна історія» - це дослідження методів гібридної війни. Як не стати маріонеткою в руках недруга? Як відрізнити «свого» від «чужого» та що робити, коли вже майже потрапив на «гачок» ворога? Цей фільм розкриє багато схем та зведе ниточки докупи, а комусь, можливо, врятує життя.

Сергій Лойко, автор фільму: «Шар за шаром ми розкрили цілу низку оперативних заходів на території України, яка повинна була, я думаю, закінчитися військовим вторгненням і новою військовою кампанією... Я знайшов всіх учасників - непрямих і прямих - всіх цих подій, і це можна вбудувати в парадигму всього правління Путіна за 18 років. А воно почалося із вибухів будинків у Москві, потім були вбивства журналістів, політиків, була школа в Беслані, де загинуло 130 людей, останні події - анексія Криму, вторгнення в Україну, Сирія».

Дивіться на «5 каналі» впродовж тижня о 20:00 суто документальне кіно та робіть власні висновки з правильних фільмів, адже ваше життя – у ваших руках.


Прес-служба «5 каналу»,

Контактний телефон: 351-77-20

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги