Прес-релізи

Мережа «Бош Авто Сервіс» – це надійний сервіс вашого автомобіля

Кожен небайдужий до свого часу і особистої безпеки автомобіліст намагається не економити на обслуговуванні та ремонті власного транспортного засобу. Тому в певний момент постає питання про пошук станції технічного обслуговування, фахівці якої здатні швидко і якісно визначити і усунути несправності.

Вибрати для себе найближчу станцію Bosch Car Service можна на сайті boschcarservice.com/ua/uk.

 

Головні переваги мережі Bosch Car Service в Україні

 

Майстри і діагности СТО мережі «Бош Авто Сервіс» прийдуть на допомогу будь-якому автомобілісту, адже на станції готові здійснити ремонт, незалежно від року випуску, марки, моделі, а також типу транспортного засобу. Будь то легковий автомобіль, мікроавтобус, автобус, або вантажівка. На складах СТО завжди знаходяться якісні запчастини та витратні матеріали власного виробництва. Багато з деталей Bosch поставляє навіть на конвеєри провідних світових автовиробників. І їх же ви можете купити, щоб встановити на своє авто.

На всі виконані фахівцями роботи і замінені комплектуючі надається гарантія згідно з міжнародними стандартами. І в разі виявлення або прояву якихось дефектів роботи будуть проведені в необхідному обсязі повністю за рахунок компанії. Висока якість сервісу підтверджується багаторічним досвідом роботи фахівців. Всі співробітники на регулярній основі проходять онлайн-навчання і курси в навчальних центрах «Бош».

Прозоре ціноутворення дозволяє власнику автомобіля ще до початку ремонту прорахувати вартість робіт і необхідних запчастин. Якщо в ході обслуговування майстри виявлять додаткові несправності, то в обов'язковому порядку попередять про це клієнта і запропонують варіанти вирішення проблеми.

 

Які послуги надає мережа «Бош Авто Сервіс»?

 

Сертифіковані станції Bosch Car Service виконують широкий спектр послуг. Окремим великим блоком стоїть регулярне технічне обслуговування (ТО). Найпоширеніше ТО складається з заміни мастила, фільтрів, а також електронної діагностики всіх систем автомобіля. Фахівці можуть підготувати вашу машину до певного сезону – зими, весни і ін. На СТО візьмуться за обслуговування не тільки авто з традиційними бензиновими і дизельними моторами, але і гібридів і електромобілів.

Перед жарким літнім сезоном особливою популярністю користуються послуги з діагностики та ремонту кліматичних систем, особливо кондиціонерів. Сервіс електронних систем не обмежується простою поверхневою діагностикою. Сюди також входить обслуговування акумуляторів, калібрування й ремонт сучасних електронних асистентів і їх датчиків, систем «Старт-стоп», налаштування і ремонт сучасної оптики (ксенонової і світлодіодної в тому числі).

При обслуговуванні гальмівної системи майстри крім перевірки допустимого зносу гальмівних колодок і дисків можуть діагностувати і ремонтувати системи активної безпеки ABS / ASR, ESP та інші.

Сучасна мережа станцій технічного обслуговування «Бош Авто Сервіс» складається з 16,5 тис. Техцентров в 150 країнах. Українська мережа нараховує понад 100 сертифікованих СТО.

Звертайтеся вже сьогодні за сучасним сервісом для вашого автомобіля!

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги