Прес-релізи

Кому знадобиться школа англійської мови? Навчання без кордонів

Сьогодні все більше дорослих людей намагаються максимально швидко надолужити згаяне в дитинстві і вивчити іноземну мову. Мотивація у кожного різна. Для одних вивчити англійську - це шанс показати свої можливості. Для інших - кардинально змінити своє життя, знайти добре оплачувану роботу, вийти заміж за іноземця, спілкуватися з носіями під час подорожей, відправитися на навчання в іншу країну.

Куди піти за знаннями?

Беручи рішення поліпшити свої знання іноземної мови, кожна людина замислюється - де можна максимально ефективно, швидко і, бажано, недорого, отримати необхідні послуги. Варіантів чимало:

  • вчити мову самостійно;
  • скористатися можливістю записатися на онлайн курси англійської мови;
  • брати приватні уроки у експатів;
  • відвідувати репетитора;
  • вступити в школу англійської мови.

Кожен із способів має свої плюси і недоліки. У разі самостійного навчання необхідно володіти високим рівнем самоконтролю і силою волі, до того ж, чималу роль в цьому випадку відіграє мотивація.

Якщо вибір зроблено на користь приватних занять з носієм мови або викладачем, то шансів «ухилятися» від занять залишається значно менше. Але і витрати на таке навчання будуть дуже немаленькі. Індивідуальний підхід коштує дорого.

Навчання в онлайн режимі - відмінний спосіб підтягнути знання, якщо необхідний мінімум вже отримано. Але починати вивчення англійської через Інтернет з нуля - складно, хоча і такий підхід дуже поширений.

На сьогодні оптимальним рішенням для бажаючих вивчити мову стане відвідування школи англійської мови. Перевага перша - можливість отримати знання безпосередньо від англомовних викладачів. Робота в групі також має свої плюси. Спілкуючись між собою іноземною мовою, студенти курсів допомагають виправляти помилки і неточності один одному, отримують досвід розмовної мови. До того ж, чітко зазначений час відвідування курсів не дозволить відкласти виконання завдань «на завтра», а, значить, навчання буде проходити в правильному режимі.

Відвідування курсів англійської мови з глибоким зануренням в мовне середовище - відмінний спосіб швидко отримати практичні знання. Перегляд фільмів, читання книг, дебати, обговорення, та й звичайна «балаканина» англійською сприяють дійсно інтенсивному отримання знань.

Але навіть найкращі курси не виключають самостійної роботи, причому - дуже великий. Читайте журнали, статті, художню літературу англійською. Скористайтеся спеціальними інтернет-ресурсами для пошуку партнерів по навчанню. Не завжди це затратно - адже можна вчитися «по обміну», допомагаючи іноземцю освоїти ваш язик і отримуючи взамін спілкування англійською. Але і мінімізувати важливість професійного підходу викладачів до подачі інформації не варто. Хороші курси англійської мови обов'язково допоможуть досягти поставленої мети і успіху.

Джерело статті: americanenglish.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги