Прес-релізи

Нова послуга з подовження гарантії для власників Toyota в СК «ВіДі Страхування»

СК «ВіДі Страхування» на правах генерального страхового партнера офіційного дилера Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» пропонує власникам автомобілів Toyota інноваційну послугу з подовження гарантії автомобіля, яка є аналогом заводської гарантії Toyota. Спеціальна пропозиція: всі, хто приєднається до програми Подовженої гарантії до 31 травня 2011 року, одержать у подарунок* пакет послуг технічного асистансу для підтримки Toyota в дорозі.

Переваги Подовженої гарантії:

  • у випадку механічних та електричних поломок автомобіля компанія«ВіДі Страхування» оплатить ремонт його пошкоджених деталей, вузлів, агрегатів;
  • ремонт автомобіля здійснюється на офіційній СТО Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» відповідно до стандартів виробника;
  • надається гарантія на запчастини та виконані роботи;
  • якщо власник приймає рішення продати автомобіль, він матиме істотну перевагу, оскільки Програма передбачає можливість переоформлення Договору страхування на нового власника і продажу автомобіля фактично згарантією**.

Програма поширюється на автомобілі Toyota, що відповідають усім таким вимогам:

  • придбані в офіційних дилерів Toyota, зокрема і в дилерських центрах «ВіДі АвтоСіті»;
  • вчасно проходили належні регламентні технічні обслуговування (ТО) в офіційних дилерів і мають офіційну Сервісну книжку з потрібними зазначеннями, що дають змогу відстежити історію автомобіля;
  • гарантія виробника на автомобілі припинена за ознакою досягнення пробігу 100 тис. км або ж трьох років від дати продажу (автомобіль не було достроково знято з гарантії виробником за порушення умов його експлуатації, через недотримання термінів проходження регламентного ТО або ж з інших причин);
  • мають на момент укладення договору страхування пробіг, який не перевищує 120 тис. км, і від часу їх випуску минуло не більш як чотири роки.

 

Вартість Подовженоїгарантіїзалежить відмоделіавтомобіля істановитьвід 2,5 тис. до 7 тис.грн на період дії Програми.

Вартість Подовженої гарантіїна рік

 

Марка та модель автомобіля

Страховий платіж, грн

Toyota Yaris

2 500

Toyota Auris

3 000

Toyota Corolla

3 000

Toyota Avensis

4 000

Toyota Camry

5 000

Toyota RAV4

5 000

Toyota LC Prado

6 000

Toyota LC 200

7 000

 

 

Подробиці умов Подовженої гарантії можна дізнатися за телефоном: (044) 50 33 555 (відділ продажів страхових продуктів СК «ВіДі Страхування»).

 

* Під подарунком слід розуміти оформлення пакета технічного асистансу«Україна» за 1 грн.

**Під гарантією слід розуміти наявність укладеного на автомобіль Договору добровільного страхування наземного транспорту від механічних та електричних поломок.

СК «ВіДі Страхування» спеціалізується на автомобільному страхуванні й пропонує якісні страхові продукти з високим рівнем сервісу для Клієнта. За результатами 2010 року на користь Клієнтів було врегульовано 94% страхових випадків це один із найвищих показників серед учасників страхового ринкуУкраїни.

Офіційний сайт СК «ВіДі Страхування»: www.vidi-insurance.com; номер служби цілодобового асистансу: 0 800 500 770 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України – безкоштовні).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги