Прес-релізи

Де придбати настільні лампи в Києві

При необхідності організації робочого освітлення в кабінеті або офісі відразу приходить думка про суворість, стриманості, монотонності світильника. Завдяки новаторським розробкам сучасних виробників, сьогодні придбати настільні лампи в Києві можна цікавого, зовсім ненудного дизайну.

Оригінальність нітрохи не позначається на функціональності. Прилад залишається все тією ж мобільності і легкості експлуатації, тільки більш гармонійно вливається в загальну стилістику приміщення.

Художня цінність

У Києві можна купити вишукані світильники настільного типу, прикрашені ковкою, ліпниною, художнім розписом, кришталевими підвісками або з інкрустацією блискучими кристалами. Декоративні настільні лампи більше потрібні для прикраси інтер'єру і створення локального комфортного освітлення в потрібній зоні.

Варіантів декору безліч:

  • рельєфні плафони і різьблені підстави;
  • вишивка і тиснення абажурів;
  • іскристі підвіски і ліпнина;
  • стилізація під старовинний свічник або ліхтар;
  • мініатюрне подання софітів на тринозі, гасових ламп і ін.

Який світильник стане доречним доповненням, залежить від обраного стилю інтер'єру. Якщо в будинку витримано скандинавське напрямок дизайну, підійдуть ковані і кришталеві моделі, в яких світло ламп і крижаний блиск металу створюють завершену композицію. Для еко-стилю з його натуральністю можна підшукати дерев'яні настільні лампи з текстильними плафонами у пастельній гамі.

Хочете повністю заховати проводку? Ні натяку на технічність в моделей з вбудованими сенсорами. Ніяких вимикачів на корпусі або дроті, один дотик - і кімната наповнена цікавими світловими ефектами.

 

Пропозиції для суворої робочої атмосфери

Інтернет-магазин g9.com.ua пропонує користувачам безліч моделей настільних ламп для бізнес-центрів, офісів і домашніх робочих куточків. Це лаконічні світильники в індустріальному стилі. Монохромні кольори, яскраво виражена технічність з демонстрацією проводів, перегинів штатива, що фокусує плафоном-відбивачем - пристрій відмінно підійде для ділового інтер'єру.

Щоб обстановка стала більш динамічною і жвавою, можна вибрати настільну лампу більш яскравого кольору (наприклад, модель OTTONE LAWYER від Ideal Lux). Акцентні плями інтер'єру зададуть тон всьому простору, розбавлять зайву скутість.

Настільні лампи для робочої зони виробниками продумані максимально ретельно:

  • не зліплять користувача, можуть регулюватися по висоті і куту поширення світла (рухливий плафон, що гнеться держатель);
  • звільняють робоче простір стільниці, можуть закріплюватися на краєчку столу, на полиці і будь-якому виступі (моделі на струбцине або прищіпки);
  • не відволікають інших співробітників, створюють відокремлений робоче місце.

Будь-який тип настільних ламп на сайті g9.com.ua ви зможете придбати за оптимальною ціною з доставкою по Києву і в будь-який інший місто України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги