Прес-релізи

Фільм-відкриття

XV Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

Цього року Docudays UA відкриється стрічкою «Жінка в полоні» режисерки Бернадетт Тузи-Ріттер. Це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Господарі відібрали в неї документи і не дозволяють виходити з дому. Маріш проводить дні зі стра-

хом у серці, але мріє про те, щоб повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. Після двох років зйомок вона збирається з духом і розказує про свій план: «Я втечу». У фільмі простежений героїчний шлях Маріш назад до свободи.

Презентувати стрічку на Docudays UA приїжджає режисерка Бернадетт Туза-Ріттер. Трейлер фільму «Жінка в полоні» можна переглянути за посиланням.

Для отримання детальнішої інформації щодо фестивалю та з питань організації інтерв’ю звертайтеся до Да- рини Ніколенко, прес-координаторки фестивалю, на e-mail press@docudays.org.ua.

Стежте за новинами фестивалю на сайті docudays.ua та в соціальних мережах:  FACEBOOK        TWITTER            INSTAGRAM      YOUTUBE            FLICKR

Фестиваль – неполітичний та некомерційний

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Входить до Міжна- родної мережі правозихисних кінофестивалів Human Rights Film Network. Відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Покази та обговорення фільмів за участю експертів та експерток з прав людини три- вають із жовтня до грудня (включно). Протягом року Docudays UA популяризує авторську документалістику в кінотеат- рах в рамках проекту DOCU/ХІТ. Розвиває у молоді критичне мислення в кіноклубах медіапросвіти з прав людини Docudays UA. Представляє проект культурної дипломатії SEE UKRAINE у Європі. Допомагає молодим українським доку- менталіст(к)ам з виробництвом фільмів на платформі DOCU/PRO. Щороку випускає каталог нових українських фільмів для промоції закордоном. ХV Docudays UA відбудеться з 23 по 30 березня 2018 року в Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги