Прес-релізи

Cayenne Diesel комплектуватиметься оновленим двигуном

Новий модельний рік: вдосконалені Cayenne та Panamera

Штутгарт. Компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Шутгарт представляє Cayenne та Panamera нового модельного року з рядом вдосконалень, а також нових опцій. Перш за все, мова йде про Cayenne Diesel з більш ефективним двигуном другого покоління. 3-літровий двигун V6 має той  же об’єм, що й попередній варіант, проте його потужність становить 245 к.с., що на 5 к.с. більше, ніж у його попередника. При цьому витрати палива зменшилися до 7,2 л дизеля на 100 км, а викиди CO2 – до 189 г/км (на 6 г менше, ніж у автомобілів попереднього модельного року). Завдяки цьому Cayenne Diesel повернув собі першість серед моделей Cayenne з економічності та екологічності. Збільшення потужності також вплинуло на показники динаміки. Тепер прискорення від 0 до 100 км/год займає 7,6 с (на0,2 с менше в порівнянні з попередньою версією), а максимальна швидкість сягає 220 км/год.

Забезпечити такі досягнення вдалося завдяки цілому комплексу заходів, зокрема використанню нових матеріалів для зниження вагиізменшення  тертя, модернізації системи вприску, новому турбонагнітачу та вдосконаленій системі управління температурою. Якщо вдаватися у подробиці, то, наприклад,було змінено конструкцію колінчатого вала. Завдяки меншій кількості противаг та порожнистій внутрішній частині зменшено його вагу та підвищено швидкість набору високих обертів. Тиск у системі вприску збільшено на 200 бар до 2000 бар, що позитивно вплинуло на якість паливно-повітряної суміші.  

Турбонагнітач зі змінною геометрією також отримав нову конструкцію з оптимізованими підшипниками та новим компресорним колесом. Тепер він вирізняється покращеним відгуком та підвищеною ефективністю. Комплекс заходів по вдосконаленню автомобіля включав також зменшення ваги двигуна на 20 кг, завдяки чому загальна вага Cayenne Diesel зменшена до 2080 кг.
Зміни торкнулися також Cayenne S Hybrid – завдяки новим налаштуванням системи управління гібридним приводом, він забезпечує ще більш цікаві можливості. Якщо виконані відповідні умови, то навіть при холодному запуску двигуна можна починати рух та здійснювати маневрування при низьких швидкостях, використовуючи лише електротягу. Раніше рух та маневрування на електротязі після запуску двигуна були можливі лише при досягненні певної робочої температури.

Новий модельний рік ознаменувався стартом продажів опцій Porsche Exclusive для моделей Cayenne. Як і у випадку з Panamera Turbo, для Cayenne Turboдоступний пакет підвищення потужності, завдяки якому потужність зростає на 40 к.с. до 540 к.с. Максимальний крутний момент збільшуєтьсядо 750 Нм. Розгін до 100 км/год зменшено до 4,6 с (мінус 0,1 с), а максимальна швидкість сягає 281 км/год. Витрати палива та рівень викидів при цьому залишаються незмінними – навіть з опційним пакетом підвищення потужності витрати палива Cayenne залишаються на рівні 11,5 л на 100 км, а викиди CO2 становлять 270 г/км.

Підвищення потужності, а також покращення відгуку двигуна досягнуто завдяки двом турбонагнітачам з титаново-алюмінієвими турбінними колесами, а також вдосконаленню блока управління двигуном. Підвищення потужності вимагало поліпшення гальмівної системи. Зазналадоопрацювання система охолодження гальм, а доступні у якості опції керамічні композитні гальма Porsche (PCCB) тепер спереду комплектуються збільшеними в діаметрі до 420 мм гальмівними дисками. Для автомобілів, обладнаних такою гальмівною системою, передбачено 20-дюймове запасне колесо.

Серед опцій Porsche Exclusive для екстер’єру автомобіля – біксенонові фари чорного кольору з системою Porsche Dynamic Light System (PDLS), спарені патрубки вихлопної системи, а також затемнені задні світлодіодні ліхтарі, які вперше пропонуються для цієї моделі.

Для інтер’єру Cayenne нового модельного року Porsche Exclusive також пропонує ряд опцій для візуальної індивідуалізації, наприклад, нові пакети декоративної прошивки та оздоблення шкірою, а також пакет обробки цінною породою дерева Yachting Mahogany.

В доповнення до перерахованих опцій  пропонується алюмінієвий важіль селектора Tiptronic-S та нові накладки на пороги з нержавіючої сталі та карбону.

Перелік опцій для модельного ряду Panamera також було розширено. З осені 2011 року буде доступна для замовлення система допомоги при зміні смуги руху Lane Change Assist, яка використовується на Cayenne. Система контролює область позаду та збоку автомобіля, а також так звану «мертву» зону, інформуючи водія про наявність іншого автомобіля на сусідній смузіза допомогою спеціального індикатора в боковому дзеркалі. Функція активується перемикачем, встановленим на дверях з боку водія,та працює при показникахшвидкості 30-250 км/год.

Що стосується опцій Porsche Exclusive для екстер’єру Panamera, то до їх переліку входять біксенонові фари головного світла з системою Porsche Dynamic Light System (PDLS), а також вихлопні труби нового дизайну. Ще одна інновація – безпровідний доступ в інтернет, завдяки якому з червня 2011 року власники Panamera зможуть користуватися інтернетом, не покидаючи салону автомобіля. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги