Прес-релізи

Рекомендації для починаючого трейдера по підбору стратегій

Досвідчені трейдери, які не один рік працюють на ринку Форекс, цілком можуть торгувати, покладаючись лише на власну інтуїцію. Але така майстерність досягається великою працею, тому якщо ви вперше побачили торгову площадку, краще не ризикувати. Також не варто намагатися відразу ж розробляти власні Форекс стратегії, так як для цього потрібно мати досвід. Ідеальний варіант – використання простих систем, цілком доступних для новачків.

Як знайти «свою» стратегію?

У мережі сьогодні представлено безліч стратегій, якими можуть користуватися і досвідчені трейдери, і початківці. Тому дуже важливо обрати саме ту з них, яка буде приносити хороші результати торгівлі.

 

Наведемо кілька корисних рекомендацій по вибору підходящої саме для вас системи:

• не намагайтеся знайти стратегії для forex, які мають прибутковістю 100 відсотків, так як їх просто не існує. Навіть найбільш дієві системи здатні приносити не більше 25 відсотків від суми депозиту протягом місяця. Професіонали можуть вичавити з них трохи більше, але отримати 100 відсотків поки не вдавалося нікому;

• прийміть той простий факт, що періодично ви будете нести збитки. Від них не застрахований ніхто, і впадати в паніку або кидати розпочату справу на півдорозі із-за дрібної невдачі – це не вихід;

• пам'ятайте про те, що будь-яка стратегія приносить гарний результат лише в тому випадку, якщо ви маєте намір використовувати її на довгострокову перспективу, а не для моментального збагачення. Останнє – це міф чи неймовірна удача і зустрічається дуже рідко;

• довіряйте цілком і повністю обраній системі. Якщо по ходу торгів виникають непередбачені обставини, не впадайте в паніку і не робіть необдуманих дій.

 

Відступати від обраної стратегії можна тільки в самих крайніх випадках. В інший час краще діяти строго по алгоритму, що дозволить не тільки зберегти депозит, але і отримати бажаний прибуток.

 

Прості стратегії для новачків

В якості прикладу систем торгівлі наведемо кілька стратегій для ринку Форекс, здатних приносити непогані результати при правильному використанні:

• Free Candle або «Вільна Свічка»;

• «Один погляд»;

• Стратегія, яка передбачає використання індикаторів МА і ADX;

• «Відскік лінії».

 

Будь-яку з перерахованих вище стратегій можна без зусиль встановити на свій торговий термінал, що позбавить вас від необхідності самостійно створювати додаткові лінії і індикатори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги