Прес-релізи

Сонячня електростанція - розумна інвестиція

Останні десятиліття світ реально перейнявся енергозберігаючими технологіями. Сучасні енергозберігаючі технології це тренд, якого дотримуються все більше країн і Україна не виняток

Незважаючи на домінуюче значення традиційних джерел енергії, на просторах нашої країни все частіше з'являються енергогенеруючі об'єкти, на нетрадиційних джерелах енергії. Виклики сучасного світу все частіше вимагають від нас шукати альтернативу вугіллю, нафти і газу. Одна з них це сонячна енергія. Вона є основою життя на планеті. На неї було звернено погляд людства з моменту свого виникнення. Але тільки завдяки науково-технічної революції останніх декількох десятиліть, стало можливим використовувати енергію сонця в високотехнологічних процесах і зокрема в отримання електроенергії.

На наш погляд, якісний стрибок у використанні сонячної енергії стався, в той момент, коли технологія перетворення енергії сонця в електрику стала доступна на рівні приватного використання. Яких то 20 років тому сонячна електростанція для домашнього використання здавалась якоюсь фантастикою. Але тепер це такий же продукт як, наприклад, автомобіль або холодильник і кожен може купити сонячну електростанцію - https://ecoforce.com.ua/catalog/photoelectrics/solar_powerplant/.

За останній рік кількість домашніх сонячних електростанцій в Україні збільшилася в два рази. Темпи зростання кажуть, що ринок домашнього використання СЕС в Україні знаходиться на самому початку. Загальна кількість сонячних електростанцій встановлених на території приватних домоволодінь на початок 2018 року перевищила 3000 установок.

Які переваги дає домашня сонячна електростанція?

Це безумовно, велика енергетична незалежність. Сучасне обладнання дозволяє генерувати і зберігати електроенергію в кількостях необхідних для автономного існування домогосподарства.

Але найпривабливіша можливість, це через інвестицію в обладнання, отримати досить стабільний дохід.

У лютому 2016 р Національною комісією з державного регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), було прийнято постанову No 229 про застосування "зеленого тарифу" на території України.

Цим документом зафіксовані ставки "зеленого тарифу" на території України до 2030 р. Суть документа полягає в тому, щоб створити мотивацію для приватних домоволодінь в переході на альтернативні джерела енергії за допомогою продажу державі надлишків електроенергії виробленої за допомогою нетрадиційних джерел. Держава зобов'язується купувати до - 2019 року по 0,18 євро за 1 кВт, в 2020 - 2024 роки по 0,16 євро за кВт, і в 2025 - 2030 роки по 0,14 євро за кВт.

У зв'язку з цим наша компанія пропонує власникам приватних будинків широку лінійку сонячних електростанцій потужністю до 30 кВт. Саме ця потужність максимально можлива установча потужність СЕС для приватного домогосподарства дозволена державою. Якщо задуматися, то інвестиція в сонячну електростанцію набагато привабливіше банківського депозиту. Вартість 30 КВт станції на сьогодні дорівнює вартості автомобіля середнього класу. При цьому якщо новий автомобіль протягом часу тільки втрачає вартість, то СЕС з першого року починає приносити дохід. При грамотному використанні електроенергії в особистому господарстві і за умови підключення за "зеленим тарифом" щорічний дохід може досягати 10-15% від суми інвестиції в твердій валюті. Причому чим раніше Ви приймете рішення, тим швидше повернете свої гроші.

Джерело: ecoforce.com.ua - альтернативна енергетика

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги