Прес-релізи

У компанії УНІКА починаються весняні знижки

З 1 по 7 березня 2018 року в усіх офісах Страхової компанії «УНІКА» клієнти можуть отримати знижку 10% при добровільному страхуванні:
  • цивільної відповідальності власників наземного транспорту (ДЦВ)*

  • квартир і відповідальності перед сусідами*.

Придбання договору ДЦВ в УНІКА дозволяє клієнтам, які опинилися винною стороною в ДТП, мати додатковий фінансовий захист. Ліміт відповідальності перед іншими учасниками події може бути збільшений до 1 млн. грн, в той час як ОСЦВ (обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту) гарантує страхове відшкодування тільки до 100 тис.грн.**

Експрес-страхування квартир в компанії «УНІКА» дозволяє застрахувати житло і відповідальність перед сусідами без огляду і без складання переліку майна. Оплачувати таке страхування зручно щомісяця рівними частинами, а компенсація в разі збитку буде виплачена за спрощеною процедурою - всі документи можна подати електронною поштою без візиту в офіс страхової компанії. Також, якщо очікуваний розмір збитку не більш 50 тис. грн, УНІКА зробить виплату без підтверджуючих документів про настання страхового випадку з державних органів.

Знижка діє у всіх офісах Страхової компанії «УНІКА» з 1 по 7 березня 2018 року.

Страхова компанія «УНІКА» завжди якісно і своєчасно виконує свої зобов'язання перед клієнтами, дисципліновано і без затримок врегулює страхові випадки і здійснює виплати страхових відшкодувань. Середня щоквартальна сума страхових виплат УНІКА становить 150 млн. грн.

*) Ліцензії Нацкомфінпослуг Серія АЕ № 293979, Серія АЕ № 293975
**) Під лімітом ОСЦПВ 100 тис. грн мається на увазі «Ліміт відповідальності страховика на одного потерпілого за шкоду, заподіяну майну»

Довідка:
UNIQA в Україні:
UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких знаходяться в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу.

UNIQA Insurance Group:
UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 40 компаній в 18 країнах обслуговують близько 10 млн. Клієнтів.
Займаючи високі позиції на страхових ринках, UNIQA працює в Австрії, Албанії, Боснії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Швейцарії та України.

UNIQA - контакти для преси в Україні
Олена Симончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70-A
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua
www.uniqa.ua

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги