Прес-релізи

В Іхілов можна вилікувати рак на 30% дешевше, ніж в Україні

Під час боротьби з онкологічними захворюваннями, як на війні — всі засоби підходять. Коли лікарі вже не беруться лікувати останні стадії раку, пацієнти хапаються за будь-яку соломинку — йдуть до травників, натуропатів, вдаються до народної медицини та навіть уринотерапії. Потрібно розуміти, що тільки якісне обладнання та ультрасучасні медичні методи допоможуть. Саме такий підхід практикують лікарі в ізраїльській клініці Іхілов.

Умови прибуття і перебування в Іхілов

Кожен прагне до комфортного перебування в медичних установах. Лікарня Іхілов пропонує всі умови для максимально комфортного і спокійного перебування в клініці:

  • Менеджери організовують трансфер пацієнта з аеропорту в Іхілов.
  • Хворий отримує індивідуальну палату з усіма зручностями.
  • Медперсонал цілодобово спостерігає за пацієнтами.
  • Реабілітація проходить у фешенебельному центрі.
  • Пацієнт в ході лікування отримує повну підтримку рідною мовою: йому розповідають про процес лікування, аналізи та медікаменти.

Терапія проходить в дружній обстановці: медперсонал готовий відповідати на всі питання, на відміну від вітчизняних клінік, в яких пацієнтам доводиться випитувати значення кожного аналізу і потенційних прогнозів.

 

Лікування раку в Іхілов проводиться на основі молекулярно-генетичних тестів, які дають можливість розробити індивідуальну схему хіміотерапії. Крім того, в онкоклініці є променева терапія TrueBeam останнього покоління, в якій з'явилися наднові лінійні прискорювачі. Лікарі також активно впроваджують інноваційний метод хіміотерапії HIPEC.

 

Аналіз роботи фахівців в Іхілов показує вражаючі результати:

  • у 95% клієнтів виявили рак на ранній стадії;
  • в 80% випадків хворі відчувають себе краще після радіотерапії;
  • 90% повністю вилікувалися від онкозахворювання, вчасно його діагностував.

 

Розрахувати вартість перебування і лікування в клініці можна на сайті ichilovtop.com. Варто відзначити, що в Іхілов лікування на 30% дешевше, ніж в інших країнах. Крім того, ціни контролює міністерство охорони здоров'я Ізраїлю. Оплата абсолютно прозора і обґрунтована.