Прес-релізи

Як вибрати м'яку покрівлю розповість компанія «Будстрой»

У трійку найпопулярніших покрівельних покриттів входить і бітумна черепиця, яка представлена на ринку в найбільшому асортименті. У покупців є можливість вибрати продукцію для даху не тільки за зовнішніми характеристиками, наприклад, відтінку і формі гонту, а й за технічними параметрами, які в свою чергу визначають термін експлуатації покриття. Нормально, що в ході вибору доводиться порівнювати продукцію різних виробників, але не всі знають, на які саме характеристики потрібно звернути уваги.

На що слід звернути увагу при виборі

· Тип бітуму

Бітум в складі м'якої покрівлі виконує основні функції, адже з його допомогою зміцнюється армована основа - стеклохолст. Використання бітумного складу істотно покращує властивості майбутнього покрівельного матеріалу. У виробництві може використовуватися два типи бітуму - окислений і sbs-модифікований. У кожного з варіантів є свої плюси і недоліки, тому важливо, щоб ви відразу визначилися зі своїми вимогами до м'якої покрівлі.

· Склополотно

Оскільки це підстава нашого покриття, воно має бути міцним і здатним витримувати великі навантаження. Щоб покрівельний матеріал був надійно закріплений, може знадобитися використання додаткових елементів, які знаходяться в зоні кріплення у вигляді смужки.

· Базальтове посипання

Це не просто декоративна складова покриття, адже за рахунок кам'яних гранул зміцнюється сам матеріал і стає менш схильним до зовнішніх впливів. Мінімізація ультрафіолетового впливу дозволяє покрівлі довго зберігати зовнішній вигляд з таким же насиченим відтінком покриття. Оскільки кам'яні гранули піддаються термічній обробці, гонт черепиці набувають природний відтінок, і він може зберігатися в такому вигляді навіть, незважаючи на вплив сонячних променів.

М'яка покрівля, яка відома своїми перевагами, стане ідеальним покриттям для покрівлі будь-якої конструкції. За рахунок своєї гнучкості з матеріалом легко і зручно працювати і завдяки цій властивості вдається мінімізувати кількість відходів черепиці по завершенню монтажних робіт.

Гонти не склеюються між собою, адже з внутрішньої сторони покриття є ще один важливий шар, що складається з дрібнозернистого піску. З огляду на, що на ринку бітумна черепиця представлена ​​різними варіантами продукції, яка може мати від двох до 5 шарів, покупець повинен знати і розуміти, що клейовий шар є обов'язковим тільки в тому випадку, якщо покриття дуже легке і є необхідність в запобіганні ляпасів гонту про дах .

Підводячи підсумок, ми хотіли б ще раз зосередити вашу увагу на те, які моменти вимагають вашої пильної уваги при виборі м'якої покрівлі:

· Колір матеріалу

· Форма гонтів

· Товщина покриття

· Тип і якість базальтового посипання

· Бітум і його особливості

Якщо залишилися питання, ви завжди можете знайти на них відповіді у наших консультантів або на сайті budstroy.kiev.ua/catalog/krovlya/bitumnaya-cherepitsa/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги