Прес-релізи

Нова колекція одягу та аксесуарів Martini Racing

Перемоги в Ле-Мані - джерело спортивної моди

Штутгарт. Чим стриманіший логотип, тим більше уваги він привертає. Враховуючи це, на початку 1970-х років Martini Racing Team об’єднали чотири блакитних та одну червону смуги на темному тлі. Завдяки спортивним автомобілям Porsche, які успішно виступаливперегонах, ці смуги стали всесвітньо відомими та асоціюються з досягненнями в автомобільному спорті.

Нині «смугастий» логотип є широковідомим завдяки колекції Martini Racing Fashion, якуостанні чотири роки пропонує Porsche Design Driver’s Selection. Ексклюзивна колекція міститьширокий перелік речей: від футболок-поло до аксесуарів, в якихпоєднанні стиль життя та легенда автоспорту.

Родзинкою нової колекції є розкладний стілець для пляжу. Легкий стілець з пофарбованою стальною рамою та м’якими підлокітниками стане чудовим компаньйоном для відпочинку біля моря та привертатиме увагу оточуючих. Для приємного дозвілля на свіжому повітрі знадобляться також  пляжний м’ячірушник великогорозміруу стилі Martini Racing.

Популярна модель – бавовняна чоловіча кофта Martini Racing-  була повністю оновлена до нового сезону. Кофта темно-синього кольору з боковими кишенями має контрастний внутрішній комір жовтого кольору та напис «Martini Racing» на грудях.Блакитніта червона смужки прикрашають манжети та низ виробу. На жіночому варіантібілого кольору подібними стрічками оздоблено кишені. Деталь, що одразу привертає увагу,– напис «Porsche»сірого кольору на правому рукаві.

Ще одна новинка з колекції – яскраво-червона жіноча футболка з різноманітними нашивками, серед яких - вишитийлоготип Porscheспереду, а також великий логотип Porsche на спині, підкреслений червоною та блакитними смужками. Стильнийаксесуар з колекції Martini Racing, який особливо стане у пригоді любителям автомобільних змагань,–стрічка для ключів та перепусток на перегони темно-синього кольору з класичними смужками.

До нової колекції також увійшла футболка-регбі темно-синього кольору з довгими рукавами та контрастним білим комірцем. Пошита з високоякісного бавовняного матеріалу, футболка прикрашена білим логотипом Porsche на грудях та смужками MartiniRacing. Ще один варіант, який пропонує Porsche Design Driver’s Selection,– темно-синіта білі футболки з довгими рукавамита стартовим номером 1.

Кольорова гама нової колекції є досить широкою – ті ж футболки можна знайти і в сірому, і в темно-синьому виконанні. Нашиті логотипи, контрастні комірці та манжети додають виразності кожній з речей.

Колекція Martini Racing вже доступна в салонах офіційних дилерів Porsche.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги