Прес-релізи

Головні пам'ятки Києва: цікаві факти з історії зі старими фото

Головні пам'ятки Києва – це той ковток минулого, який можна вдихнути у нашому сучасному світі. Вони, як привиди з минулого, кличуть нас доторкнутися до історії. Але, на жаль, багато хто в рутинній метушні щодня пробігає повз цих шедеврів старовини, не замислюючись, що ж несуть у собі ці стіни.

Головна пам'ятка Києва

Головна пам'ятка Києва, радше, одна з них – Андріївський узвіз. Це найвідвідуваніша туристами вулиця Києва після Хрещатика. На жаль, сьогодні Андріївський узвіз більше схожий на місце торгівлі сувенірами. Але сам узвіз зберігає таємниці історії. На вулиці знаходяться: Андріївська церква, замок Річарда Левове Серце, музей М. Булгакова та інші пам'ятки Києва, фото яких передадуть дух давно минулого часу. А чи знали ви, що насправді купець Дмитро Орлов, що побудував замок Річарда Левове Серце, «запозичив» проект у архітектора Марфельда? І майже така ж будівля повинна була знаходитися зараз у Санкт-Петербурзі на Аптекарському острові. Але з якоїсь причини її не побудували. Можливо, тому, що вона тепер є в Києві. А ще її назва не має ніякого відношення до однойменного історичного персонажу.

А от будинок-музей Михайла Булгакова приваблює до себе гостей з усього світу. Цікавий той факт, що спочатку навіть кияни не знали, де мешкав письменник, адже його творчість знаходилась під негласною забороною влади. Але після виходу всесвітньовідомого роману «Майстер і Маргарита» його стали розшукувати шанувальники. Розшифрував адресу киянин, письменник Віктор Некрасов. Він протиставив описану в романі «Біла гвардія» вулицю Олексіївський узвіз, 13 з Андріївським узвозом, 13. Після «великого викриття» вдячні шанувальники творчості Майстра зробили напис вугіллям на стіні будинку.

Історію, старі фото Києва, і навіть аудіо екскурсії та багато інших пам'яток Києва дивіться в розділі https://oktv.ua/ua/turizm/dostoprimechatelnosti-kieva. Екскурсії по головних пам'ятках у форматі аудіо файлів, завантажених на телефон, забезпечать вам цікаве дозвілля. Адже побачити пам'ятки – лише половина задоволення, а мати в кишені власного гіда, котрого можна слухати, коли зручно, – повний кайф.

Головні пам'ятки Києва краще побачити на власні очі. І якщо ви не живете в самому серці України, Києві, нехай це вас не зупиняє. Адже для того, щоби влаштувати собі екскурсію до Києва, досить вихідних і хорошої погоди. А щоб не витрачати багато коштів на проживання, краще скористатися приватним житлом. Зараз це не так складно, як раніше, коли потрібно було обдзвонювати власників за списком з дошок оголошень, шукати, де ці квартири знаходяться, на сайті уважно вивчаючи карту міста, просити надіслати якісні фото й боятися натрапити на шахрая.

Для тих, кого цікавлять квартири в Києві подобово на порталі okTV, це те, що потрібно! Шукати житло – одне задоволення. Зручний фільтр пошуку запропонує варіанти, що відповідатимуть вашим бажанням з ціни, розташування, а також кількості гостей. А доброзичливий консультант обробить ваш запит одразу ж, якщо господар житла знаходиться на зв'язку.

Тож фото пам'яток Києва – це добре, та краще все це побачити на власні очі. Ваші пам'ятні селфі на їхньому фоні отримають безліч лайків, стануть прикрасою сторінок у соціальних мережах, а враження від поїздки залишаться надовго в пам'яті. А якщо ви киянин, то тим більше, вставайте з дивану та йдіть гуляти! Адже практика показує, що багато хто не знає не тільки історії міста, але й вулиці, на котрій живе чи працює. Київ, пам'ятки якого їдуть дивитися з усього світу, місцеві мешканці можуть і не знати. Але ніколи не пізно дізнаватися щось нове.

Більшість з нас, купуючи продукти на Бессарабському ринку, і не здогадується, що площа отримала свою назву завдяки тому, що селяни з Бессарабії (тепер Молдови) привозили туди товар на продаж. І що навколо ринку колись ходив трамвай.

А скільки ще всього цікавого ми не знаємо. Чи не хочемо знати? …

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги