Прес-релізи

ЗАРЯДЖЕНИЙ АДРЕНАЛІНОМ, НАТХНЕННИЙ ДОСКОНАЛІСТЮ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ АБСОЛЮТНОГО НОВОГО BMW X3.

27 січня дилерський центр «АВТ Баварія Київ» на Бориспільському шосе представив третє покоління основоположника сегмента SAV (Sport Activity Vehicle) - BMW X3, який продовжує багаторічні традиції баварського бренду, поєднуючи неперевершену динаміку, вражаючий зовнішній вигляд і високий рівень комфорту.

Новий BMW X3 відрізняється більш широким набором базового обладнання, ніж BMW X3 попереднього покоління. Завдяки своїм продуманим функціям автомобіль подарує незабутні враження від поїздки і перетворить її в захоплюючу пригоду, яка починатися з просторого і багатофункціонального салону.

За кермом нового покоління BMW X3 втілюється безкомпромісне поєднання динаміки і максимальна комфортабельність руху, які доповнені кращими у сегменті показниками витрати палива, завдяки базовому пакету BMW EfficientDynamics.

Маневрений при русі у місті та на вузьких поворотах, безпечний навіть у несприятливих дорожніх умовах і на слизьких дорогах, відрізняється курсовою стійкістю та стабільністю навіть на високих швидкостях. Або, інакше кажучи, для BMW X3 дорога закінчується там, де Ви цього захочете, завдяки опціональній динамічній системі регулювання жорсткості амортизаторів для налаштування ходової частини під індивідуальні вимоги.

В Україні автомобіль буде представлений в п'яти варіаціях: двох бензинових (X3 xDrive20i, X3 xDrive30i), двох дизельних (X3 xDrive20d, X3 xDrive30d), а також в спортивній версії - X3 M40i. Діапазон базових цін варіюється від 1 324 271 до 2 119 016 гривень.*

Відкрийте в собі спрагу відкриттів - і реалізуйте її: з BMW X3.

Автосалон приймав гостей протягом всього дня, щоб всі бажаючі змогли ближче познайомитися з новою моделлю, пройти тест-драйв, і насолодитися вечіркою в стилі вуличного барбекю.

*Інформацію щодо актуальності цін на автомобілі уточнюйте у консультанта найближчого офіційного дилера BMW.

За дoдатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтесь:

Єлизавета Кутова, Media / Public Relations, АВТ Баварія Україна

Тel: +38 (044) 365-33-33, Fax: +38 (044) 365-99-97

Mail: IKutova@bmw.ua

Web: bmw.ua

Facebook: BMW Ukraine