Прес-релізи

Крафтові аксесуари від українських майстрів уlifestyle-колекції у салонах Lexus

З нагоди 20-ї річниці культової моделі Lexus RXвідомімайстри України розробиликолекцію крафтовихаксесуарів. Колекція наповнена насправді преміальнимиречами, серед яких шкіряна сумка, кросівки, ваза, порцеляновий сервіз, окуляри та навіть електрогітара.

Крафтоваколекція була розроблена провідними українськими дизайнерами та майстрами, яких надихнув неповторний стиль, що притаманний Lexus.

Чотирнадцять найкращих українських майстрів своєї справи витратили близько 2 000 годин ручної праці, щоб реалізувати свій потенціал і презентувати неймовірну колекцію аксесуарів.

Кожен із предметів колекції заслуговує на увагу та визнання. Аксесуари для крафтової колекції створили брати Антон і Олег Дума, Віталій Потоцький, Тимофій Файн, Олександр Дорошенко та інші відомі українські майстри.

Брати Дума витратили понад 150 годин на створення 6 екземплярів елегантної шкіряної сумки RADIANT.Для втілення свого творчого задуму автори поєднали 3 види преміальної італійської матової шкіри рослинного дублення та ювелірну фурнітуру з гіпоалергенної латуні.

Віталій Потоцький поділився, що на створення однієї акустичної системи LIQUID було витрачено не менше 50 годин. Крім того, для реалізації свого задуму автор використав преміальну італійську шкіру NAPPA, динаміки AudiotechFisher, аналоговий підсилювач звуку власної розробки та безліч інших деталей. Завдяки старанням майстра акустична система має своє характерне звучання.

Тимофій Файн розробив спеціально для колекції краватку та шовкову хусткуBUSIDO. Відправною точкою для створення малюнка на хустці став великий майстер фехтування і автор «Книги П’ятиКілець» МіямотоМусасі. В основу хустки прекрасно вписався малюнок в техніці японського живопису сашико. Для виготовлення аксесуарів автор використовував натуральний шовк.

Одним із найбільш коштовнихпредметів колекції можна вважати електрогітару з символічною назвою SOFIARX20. Для її виготовлення майстриUniversumGuitarsвикористали деревину цінних порід та витратили понад 400 годин! Ця унікальна гітара інкрустована цільним австралійським перламутром та на сьогоднііснує тільки в одному екземплярі.

Безперечно, колекція покликана увічнити найвиразніші елементи дизайну Lexus RX у справжніх витворах мистецтва – модних аксесуарах для повсякденного життя. Концепція ексклюзивної лінійки аксесуарів ручної роботи Lexus підкреслює творчий феномен людини та унікальність ручної роботи.

 

Визнайте, ви хочете Lexus!

 

www.lexus.ua

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги