Прес-релізи

Топ-5 порад для тих, кому потрібне перукарське крісло

Ваш салон краси або перукарня може мати відмінний сервіс, приємні ціні та найкращих у своїй справі майстрів, але погане перукарське крісло поставить хрест на історії успіху закладу. Погодьтесь, вам це не потрібно.

Трон для вашого клієнта

Перукарське крісло має бути зручним для сидіння, аби відвідувачу було комфортно, та функціональним, щоб майстер зміг виконувати свої обов'язки швидко та професійно. Почекайте, ваші клієнти сидять на звичайних стільцях? Це означає не тільки сором для салону, але й брак відвідувачів. Чи станете ви ходити до кінотеатру, де є лише табурети? Авжеж ні, адже в салонах жінки та чоловіки проводять більше часу і вимагають підвищеного комфорту для себе.

Тож купуйте якісні перукарські крісла, якщо їх у вас все ще немає, або змінюйте старі на сучасні, щоб зробити перебування клієнтів у салоні краси ще більш комфортним та зручним.

Головні поради у виборі перукарського крісла

1. Зорієнтуйтесь у ціновому сегменті

В залежності від рівня вашого салону потрібно обрати відповідне перукарське крісло. Для невеликої перукарні у спальному районі підійде модель не обов'язково гучного бренду, але з базовими зручностями для клієнта. Якщо ви замовляєте крісло для елітного салону краси, звертайте увагу на оббивку, її колір, якість, а також бренд. Чим вище ви себе позиціонуєте, тим більше клієнти від вас вимагають.

2. Визначте свої потреби

Покупка крісла — це не просто витрати, але інвестиції у загальний інтер'єр вашого салону краси. Неважливо, чи то жінка, чи то чоловік — кожний клієнт оцінює ваш заклад за «обгорткою». Перукарські крісла за призначенням бувають стандартними, універсальними, чоловічими, жіночими, дитячими. Усі вони відрізняються за типом регулювання та іншими особливостями.

3. Звертайте увагу на матеріал

Найчастіше для виготовлення перукарських крісел використовують шкірзамінник, оскільки він відповідає усім санітарним нормам, стійкий до хімічних продуктів та легко очищується. Але салони преміум-класу можуть дозволити собі крісла з натуральної шкіри.

4. Оберіть технічні характеристики

Важливо обрати крісло зі зручним регулюванням висоти: воно може бути гідравлічним (в пріоритеті), гвинтовим, електричним або пневматичним. Найкращий вибір — модель з підголівником, підставками для ніг та роликами для більшої мобільності.

5. Зробіть замовлення у надійному магазині

Значний асортимент перукарських крісел та іншого обладнання, зручний каталог товарів з фільтрами, швидка та дбайлива доставка — все це основа роботи VICshop.com.ua. Якісні та сучасні, комфортні та зручні — в інтернет-магазині є те, що потрібно і невеликим перукарням, і салонам преміум-класу.

Тож замовляйте перукарські крісла у Києві на https://vicshop.com.ua/uk/parikmaherskoe-oborudovanie/kresla-parikmaherskie/, і вони гарантовано сподобаються навіть найвибагливішому клієнту!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги