Прес-релізи

Як швидко отримати кредит в Україні

Об`єм онлайн-кредитування в Україні продовжує зростати, а кількість взятих споживчих позик збільшуватися.

Частина громадян звертається до банків, які зазвичай кредитують на тривалий термін і роблять це з умовою надання повних даних про місце роботи, рівень доходу та інше. Такі умови влаштовують, коли мова йде про суми від 50 тисяч гривень, але вони незручні для маленьких кредитів. Альтернативою банкам є фінансові компанії, які дають гроші в кредит швидко і з мінімальною кількістю документів.

 

За даними Мінфіну, 52% швидких кредитів у 2017 році були отримані українцями в макрофінансових організаціях. У 2015 році ця цифра складала 48%, що говорить о рості попиту на послуги небанківських організацій. Більша частина позичальників – це люди віком від 25 до 30 років, які беруть гроші в кредит у розмірі 3-5 тисяч гривень. Також, за даними Міністерства фінансів, кількість громадян, обізнаних про послуги фінансових компаній складає майже 70%, що втричі більше ніж в 2015 році. Враховуючи усі ці дані, є передумови вважати, що у новому році кількість клієнтів МФО продовжить зростати, і вони далі будуть тіснити банківські установи з ринку швидких споживчих кредитів.

 

Переваги кредитування від МФО

 

Мікрокредитування населення фінансовими компаніями продовжує зростати. Так, за минулий рік сума усіх активів небанківських організацій склала майже 190 млрд гривень, що становить приблизно 8% від ВВП країни. Такі цифри говорять про те, що умови надання позик МФО більш вигідні, ніж у банках.

 

Серед переваг кредитування в фінансовій компанії можна виділити:

- швидкість;

- лояльність;

- мінімальну кількість необхідних документів;

- надходження грошей протягом 20 хвилин;

- можливість використовувати картку будь-якого банку;

- гнучкі умови погашення кредиту;

- відсутність прихованих комісій.

 

Фінансові організації стверджують, що кожен третій клієнт, який хоч раз користувався послугою «Онлайн-кредит», становиться постійним.

 

Чому варто скористатися послугою мікрокредитування в «ШвидкоГроші»

 

Отримати гроші в кредит на сайті компанії достатньо просто. Для цього треба пройти процедуру реєстрації та підтвердити свою особистість відвідавши офіс організації у своєму місті. Процедура потрібна лише раз, після чого позики можна отримувати не виходячи з дому. Максимальна сума кредиту становить 5000 гривень, але для перевірених клієнтів вона може бути збільшена.

 

Серед переваг кредитування в компанії «ШвидкоГроші» можна відзначити:

- доступність сервісу з будь-якого пристрою (смартфон, ПК, планшет);

- швидкість оформлення позики;

- кредитування українців з поганою банківської історією;

- наявність бонусів для постійних клієнтів.

 

Більш повну інформацію про умови отримання кредиту в компанії «ШвидкоГроші» можна дізнатися в розділах сайту у верхній частині сторінки, звернувшись до консультанта по телефону або відвідавши відділення організації у своєму місті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.