Прес-релізи

VPS: як вибрати і основні переваги

В інтернеті зареєстровано більше 700 тисяч сайтів у доменній зоні .ua, і щодня їх стає все більше.

Власники бізнесу все більше виводять свої компанії в онлайн і стають частиною електронної комерційної структури. Найчастіше користувачі використовують віртуальний хостинг для створення сайту, але є випадки, коли VPS — віртуальний виділений сервер — краще підходить для вирішення завдань.

Принцип роботи VPS

Хостер надає користувачам віртуальний сервер на базі фізичного. VPS поділяють потужності і ресурси фізичного сервера — його обсяг підсистеми зберігання, процесори, оперативну пам'ять, смугу пропускання мережі. Користувачі отримують root-права і можуть налаштовувати сервер на свій розсуд у рамках доступних технічних показників.

VPS — переваги і можливості

Виділений сервер дає більше можливостей, ніж просто хостинг. Хостинг підходить сайтам, у яких низька відвідуваність і які не планують займатися інтернет-комерцією. VPS — чудове рішення для інтернет-магазинів, агрегаторів порівняння цін і знижкових порталів.

Крім того, купуючи віртуальний виділений сервер, можна відзначити ряд переваг:

  • не потрібно купувати фізичний сервер, отримуючи при цьому ті ж можливості;
  • не потрібна покупка виділеної лінії у провайдера;
  • відсутня потреба в самостійному налаштуванні проксі;
  • технічною підтримкою займається хостер;
  • гарантія доступних ресурсів.

Віртуальні сервери підійдуть невеликим компаніям, у яких немає можливості утримувати зайвих співробітників.

Як вибрати хостинг

На українському інтернет-ринку багато хостинг-провайдерів пропонують покупку VPS. Але перш ніж вибирати, потрібно вивчити умови. Наприклад, хостинг «Україна» пропонує одні з найбільш гнучких умов. Клієнт самостійно може вибрати обсяг оперативної пам'яті і ємність SSD, а також встановлену операційну систему. Дізнатись, які ОС доступні для серверів Linux і Windows, можна за посиланням: www.ukraine.com.ua/vps/.

Фізичні сервери компанії «Україна» знаходяться в найбільшому українському дата-центрі, який обладнаний сучасними пожежними та вентиляційними системами. Крім того, у дата-центру два незалежні вводи електроживлення, що гарантує безперебійну роботу фізичного, а відповідно і віртуального виділеного сервера.

www.ukraine.com.ua

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги