Прес-релізи

«Вибір року - 2017»: Coral Travel двічі поспіль став найкращим

Coral Travel став переможцем конкурсу «Вибір року». Сімнадцята церемонія нагородження пройшла на початку грудня в столичному елітному холі Regent Hill. Почесну нагороду вручили директору компанії Тетяні Прокопенко.

Проект «Вибір року» створений для визначення найякісніших товарів, послуг та компаній, що їх забезпечують. Для цього проводиться опитування користувачів та експертів. За маркетингові дослідження та аналітику в даному проекті відповідала міжнародна компанія Kantar TNS. Завдяки представленим результатами члени журі визначили лідерів в різних сферах діяльності. У номінації «Туроператор року» переміг Coral Travel. Споживачі та експерти з різних сфер вибрали кращого туристичного оператора.

Туроператор Coral Travel - експерт з подорожей

Coral Travel - один з найбільших операторів сфери туризму, що працює на українському ринку з 2008 р. Компанія входить до складу міжнародного OTI Holding, її офіси працюють в 6 країнах Європи. Coral Travel Україна успішно організовує тури в 28 країн, надаючи 4900 відмінних готелів. У OTI Holding також входить фірма ODEON Tours, що приймає туристів від Coral Travel за напрямками Греція, Туреччина, Єгипет, Об'єднані Арабські Емірати, Таїланд та Іспанія.

Також працює роздрібна «Мережа турагентств Coral Travel», що надає різноманітні послуги: пакетні пропозиції, бронювання готелів, трансферів, продаж квитків на літак і т.д. Мережа об'єднує в даний час 290 офісів, розташованих по всій Україні - в 80 містах.

Туроператор підготував ексклюзивні пропозиції по всім видам відпочинку. Фахівці компанії створили інноваційну концепцію відпустки для всієї родини Coral Family з програмою «Sun Family Club». Концепція покликана наповнити відпочинок захоплюючими, цікавими та повчальними заняттями для дітей та дорослих. Для VIP-персон також є програма Coral Elite Service.

Основна діяльність компанії спрямована на поліпшення сервісу, піднімаючи його якість до міжнародних стандартів OTI. І, на думку Тетяни Прокопенко, призове місце на конкурсі - доказ успіху на цьому шляху. Українці другий рік вибирають Coral Travel «Туроператором року». Звання кращої компанія отримала по праву. Результат особливо цінний тим, що за перемогу боролися багато турфірми, але саме зусилля і внесок Coral Travel в сферу туризму клієнти визнали найбільш значущими.

Клієнти відзначають високий рівень сервісу при зверненні в Coral Travel - і це не випадково. У компанії багато уваги приділяють підготовці персоналу. Співробітники турагентств постійно навчаються, підвищують кваліфікацію, відвідують тренінги та семінари.

Компанія збирається відправити відпочивати 210 000 туристів до кінця 2017 року. Детальніше про туроператора можна почитати на сайті coraltravel.ua/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги