Прес-релізи

Що потрібно знати про волатильність на ринку Форекс

Трейдери ринку Форекс для підвищення прибутковості змушені попередньо аналізувати ситуацію, враховуючи велику кількість різних факторів і постійно залишаючись в курсі змін, що відбуваються. Волатильність ринку – є саме таким чинником, на який слід постійно звертати увагу для ведення прибуткової торгівлі. Термін має на увазі під собою зміну вартості грошової одиниці протягом певного проміжку часу.

Ні для кого не секрет, що валютний ринок піддається постійним змінам і дані руху, називаються волатильністю. Показник відображається в чисельному вираженні і показує важливу статистику щодо зміни вартості за певний часовий інтервал.

Трейдери, які добре знать wat is forex, відрізняють високу і низьку ступінь волатильності на валютному ринку. У першому випадку відбувається активна зміна цін на фінансовий інструмент в широкому проміжку валютного графіка. Якщо ж низька волатильність, то в такому випадку ціни змінюються повільними темпами і на вузькому проміжку. Можливості для хорошого заробітку з'являються в періоди з високою волатильністю. Однак, найбільш перспективним для заробітку є все ж інтервал між зміною волатильності з вищої на нижчу, оскільки на цьому проміжку трейдер може виставити відносно невеликий стоп-лосс.

Волатильність – дуже важливий показник для трейдера, на підставі якого він може вибрати для себе відповідний фінансовий інструмент з урахуванням коливань. Прибутковість операцій якраз і залежить від цих коливань, так само як і ризики при здійсненні угод.

При підрахунку показників часто використовуються історичні дані, за якими трейдер в подальшому може прогнозувати, як поведеться той чи інший фінансовий інструмент. Подібні прогнози не дають 100% гарантій, однак відповідають законам ринку і часто виявляються достовірними.

Як розрахувати волатильність і використовувати її собі на благо

Для найбільш точного визначення такого показника, як волатильність ринку, використовується осцилятор Average True Range. ATR використовують у своїй роботі як і професіонали, так і початківці. Цей інструмент дозволяє істотно підвищити ефективність торгівлі на біржі і мінімізувати фінансові втрати.

За допомогою зазначеного індикатора трейдеру вдається визначити усереднений проміжок і ступінь мінливості ринку. Завдяки тим складовим, які використовуються при розрахунку осцилятора Average True Range, трейдер може виявляти період, в якому буде змінюватися ціна, а також визначати її швидкість підвищення і падіння. І якщо взяти до уваги отримані дані, трейдер істотно підвищить результативність власної торгівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги