Прес-релізи

Різниця між професіоналом і+ новачком на ринку Форекс

У будь-якій справі, будь то будівництво чи торгівля валютою, успіху домагаються, перш за все, професіонали. Стосовно ринку Форекс, такими можуть називати себе люди, для яких спекуляція валютою стала основним джерелом доходу. Крім цього, професіоналом є людина, який чудово розбирається в своїй професії, знає законодавчі та правові нюанси і неухильно їх дотримується.

Саме тому досвідчені гравці ніколи не залишають свої позиції без стопів, а новачки можуть дозволити собі таку сміливість. Вся справа в тому, що для любителів торгівля перетворюється на азартну гру, де можна діяти імпульсивно, підкоряючись своєму настрою. У підсумку новачок або остаточно розчаровується, або розуміє свої помилки, виправляє їх і в підсумку стає професіоналом.

Для професійного трейдера робота на ринку Форекс перетворюється не просту в працю, а постійне навчання, самовдосконалення, дізнаються про різні індикатори, такі як williams %r indicator. У той же час новачок готовий з азартом 24 години на добу сидіти перед монітором з палаючими очима. Він завжди тримає при собі роздруківки чартів, намагається щось аналізувати і прогнозувати.

А що ж з приводу суміщення торгівлі на Форексі і основної роботи? В цьому плані особливих перешкод не існує, якщо ваш робочий графік дозволяє вести торгівлю і при цьому не відчувати себе втомленим – чому б і ні. Але якщо, ви все ж прагнути до звання професіонала, навряд чи доцільно поєднувати різні види діяльності. Хіба що, суто для того, щоб урізноманітнити своє життя.

Стати валютним спекулянтом дійсно здатний кожен, однак, не всім це дається легко. Найчастіше шлях до вершини професійної кар'єри вимагає жертв, ризику і зусиль. В іншому випадку мета у вигляді фінансової незалежності та можливості реалізувати свої бажання не була б такою довгоочікуваною.

Терпіння – один з найважливіших якостей досвідченого трейдера. Якщо ви не можете стримати себе і прагнете, хоча б хвилинку провести в торговому терміналі, це далеко не найкращий варіант. Ринок нікуди від вас не піде, а емоційний стан дуже швидко може обернутися для вас критичними втратами. Заспокойтеся, почекайте, просто поспостерігайте за ринком. Згадайте, як деякі хижаки полюють за своєю здобиччю – вони можуть годинами спостерігати за нею, не звертаючи при цьому уваги на якісь незручності та не відволікаються. Хижак навіть отримує від цього своєрідне задоволення. Це все заради того, щоб в один вирішальний момент нанести точний удар. Але навіть якщо здобич йде від нього, жалю при цьому хижак не відчуває. Він просто переключається на іншу жертву.

Більшість трейдерів не здатні на такі «подвиги». Вони звикли виконувати роль наздоганяючого і в цьому полягає принципова різниця між новачком і професіоналом. Наздоганяючий завжди запізнюється, навіть, незважаючи на те, що дійсно поспішає. В результаті він вчиняє дії невпопад, оскільки не готовий адекватно сприймати зміни, що відбулися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги