Прес-релізи

Американська серія Ле Ман, перегони в Лонг Біч, США

Заводські пілоти Porsche з нетерпінням очікують наступних перегонів сезону

Штутгарт. Перегони на міській трасі в Лонг Біч – чергова непересічна подія в автомобільному спорті. 16 квітня заводські пілоти Porsche Йорг Бергмайстер (Німеччина) та Патрік Лонг (США) братимуть участь у каліфорнійських перегонах на Porsche 911 GT3 RSR команди Flying Lizard Motorsports. Минулого року екіпаж здобув свою другу поспіль перемогу у класі GT. Третій заводський пілот Porsche Вольф Хенцлер (Німеччина) виступатиме за команду Falken Tire.

Перегони проходять на узбережжі Лонг Біч – це одні з найбільш відомих автомобільних змагань світу. Завдяки тому, щопоруч знаходиться Голівуд, серед вболівальників часто можна зустріти відомих зірок кінематографу. Оскільки тривалість змагання становить лише 120 хвилин,хороша стартова позиція має надзвичайно важливий вплив на результати перегонів, які проходять на міській трасі, підготовленій спеціальним чином.Вона пролягає вздовж узбережжя та вражає красою морського пейзажу, тому ці перегони часто називають «Американським Монако».

В 2009 та 2010 роках Йорг Бергмайстер та Патрік Лонг зуміли здобути перемогу у Лонг Біч на Porsche 911 GT3 RSR. Минулого року вони також перемогли у змаганнях найбільш екологічних автомобілів “Michelin Green X Challenge” у класі GT. Найбільшого успіху на цій трасі Porsche вдалося досягнути у 2007 році, коли прототипи RS Spyder здобули потрійну перемогу.Цього року, окрім легендарного екіпажу Бергмайстер/Лонг, в змаганнях прийматимуть участь Дарен Ло та Сет Нейман на 911 GT3 RSR, що належить  Flying Lizard Motorsports. Команда Paul Miller Racing представлена  Брюсом Міллером на 911 GT3 RSR. У класі GTC Йорен Блікемолен (Нідерланди) разом з Тімом Паппасом (США) змагатимуться за Black Swan Racing на Porsche 911 GT3 Cup.

Йорг Бергмайстер зазначив у своєму інтерв’ю: «Перегони на міській трасі мають свої нюанси. Немає часу відволікатися -  ти змушений постійнокерувати автомобілем, перемикати передачі, гальмувати. Немає довгих прямих, щоб розслабитися. Ти весь час їдеш на межі можливостей. Траса Лонг Біч підходить нашому автомобілю, як показує минулий досвід. Проте треба зачекати та побачити, що нам готують цьогорічні змагання».

Автомобіль, на якому виступатимуть спортсмени, - Porsche 911 GT3 RSR – розпочне сезон з декількома вдосконаленнями. Потужність 4-літрового 6-циліндрового двигуна зросла до 455 к.с. Також зазнав вдосконалення аеродинамічний дизайн передньої та задньої частини автомобіля.

Перегони розпочнуться 16 квітня о 16:30 за місцевим часом. Кваліфікація у класі GT пройде в п’ятницю – за її перебігом можна спостерігатив інтернеті  www.porsche.com/alms-live

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги