Прес-релізи

Кредит онлайн на карту по всій Україні від Moneyveo

Компанія Moneyveo розробила і впровадила зручний сервіс онлайн кредитування, який дозволяє отримати гроші за 15 хвилин на банківську карту на будь-які цілі

На сьогоднішній день онлайн-кредитування в Україні надзвичайно популярне. Взяти кредит в онлайн-режимі в найкоротші строки можливо тут, а гроші перераховують на картку будь-якого банку України. Щоб оформити онлайн-кредит, позичальнику потрібно відповідати мінімальним вимогам:

  • бути громадянином України;
  • вік – 18 до 90 років;
  • мати активну банківську картку і доступ до інтернету.

Користуючись сервісом мікрокредитування Moneyveo, можна отримати кредит онлайн всього за декілька хвилин. Для цього вам не доведеться виходити за межі своєї квартири або офісу, а під час користування онлайн-сервісом Moneyveo ви не заплатите жодних додаткових коштів у вигляді прихованих комісій. Вирішивши взяти онлайн кредит у компанії, ви зможете вирішити свої матеріальні проблеми з максимальною вигодою для себе, так як перший кредит видають під 0,01% на день.

Переваги сервісу
Звернувшись до компанії вперше, ви зможете отримати кредит онлайн з мінімальною процентною ставкою і не переплатите зайвих грошей, повертаючи борг кредитору. Усі фінансові операції, що здійснюються через сервіс, і особисті дані клієнтів надійно захищені, а компанія гарантує абсолютну конфіденційність переданої інформації.
Moneyveo не вимагає від своїх клієнтів довідок про доходи та інших підтверджень їх платоспроможності, застави, поручителів і не перевіряє потенційних позичальників за телефоном. Оформити кредит з 18 років в Україні може практично будь-хто. Якщо вам вже виповнилося 18 років і ви відчуваєте гостру необхідність у грошах, можете взяти швидку грошову позика з мінімальними втратами для себе.

Види кредитних продуктів
На сайті Moneyveo отримати кредит онлайн можуть позичальники з категорій – неофіційно працевлаштовані громадяни, студенти, домогосподарки, а також пенсіонери, безробітні і т. п. У сервісі процент відмов у кредитних заявках мінімальний.
Також кредит у Moneyveo можуть отримати молоді люди, які проходять навчання в будь-якому освітньому закладі, зокрема онлайн кредит доступний для студентів. Як відомо, українські студенти отримують невеликі стипендії, що не покривають і щоденних витрат, не кажучи вже про плату за навчання. І часто молодим людям дуже складно впоратися з усіма фінансовими проблемами і труднощами. Батьки можуть допомогти фінансами далеко не кожному з них. Вирішити свої матеріальні проблеми студенти можуть, оформивши кредит онлайн на картку в Moneyveo. Для них використання сервісу стає найбільш оптимальними виходом з положення.

Процес оформлення кредиту
Для того, щоб отримати кредит онлайн на Moneyveo, позичальник повинен бути старше 18 років, мати банківську картку і доступ до інтернету.
Для швидкого оформлення кредиту необхідно:

  • мати доступ до інтернету;
  • бути повнолітнім;
  • вказати дані ІПН, паспорта і банківської картки при заповненні онлайн-заявки на сайті Moneyveo;
  • ввести актуальні email і номер мобільного телефону, на які прийде рішення по заявці.

У процесі оформлення кредиту позичальник заповнює анкету із зазначенням певної соціальної інформації, наприклад, сферу своєї діяльності, місце роботи, сімейний стан і т. д. Після того, як заявка сформована, він відправляє її кредитору.
Заявка клієнта розглядається автоматично, тобто людський фактор повністю виключений в ухваленні рішення. Після обробки заявки – упродовж декількох хвилин – клієнту повідомляється інформація за кредитом. Якщо рішення позитивне, онлайн кредит схвалений кредитором – гроші перераховуються на картку позичальника миттєво.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги