Прес-релізи

«БРСМ Плюс» провело тренувальні заняття по ліквідації пожежі

Державною службою України з надзвичайних ситуацій відзначено про різке зростання кількості пожеж в країні. Автозаправні мережі розуміють небезпечність та наслідки такої ситуації. Їх станції, бази зберігання пального, транспортні об’єкти є здобиччю для зловмисників та терористів. Особливо гостро ця проблема постала в нестабільній політичній та соціальній ситуації нашої країни. В новинах все частіше лунає інформація про численні вибухи на військових складах, автозаправках, пожежі та підпали. У зв’язку з цим підприємствам паливного комплексу необхідно приділяти особливу увагу техніці пожежної безпеки. Не лише теоретична частина повинна бути досконалою, але й професіоналізм працівників має відповідати характеристикам та умінням рятувальника.

Мережа заправок БРСМ-Нафта є однією з передових паливних компаній, котра тісно співпрацює з підрозділами та рятувальними загонами ДСНС. 24 листопада було проведено спільні тренувальні навчанні на території мережі заправок БРСМ на Київщині. Фактичні заняття були направлені на гасіння пожежі, що виникла на естакаді внаслідок витоку скрапленого газу. Робота проводилася спеціальним штабом підприємства та трьома пожежними частинами з Баришівки, Яготина та Переяслав-Хмельницького. Задум заняття полягав в тому, що внаслідок спалаху газу на естакаді від електростатичної іскри відбулося загоряння резервуарів. БРСМ власник багатьох газонаповнювальних станцій по всій Україні і на кожній відпрацьовуються такі можливі небезпечні ситуації.
На проведеному тренуванні працівниками рятувального загону було проведено комплекс спеціальних заходів по гасінню пожежі. А саме: сформовано об’єктовий штаб із залучення працівників, використано пожежні крани, на належному рівні працювала стаціонарна система пожежогасіння, призупинено роботу обладнання на місці горіння та евакуйовані співробітники.
Персонал АЗС БРСМ продемонстрував високий професіоналізм. Усі заходи були виконані, пожежу ліквідовано. За 20 хвилин операція була завершена. Весь процес гасіння місця загоряння було розподілено на два завдання: ліквідація пожежі на естакаді зливання газу та охолодження резервуарів неподалік від місця горіння. Злагодженість дій командування та рятувального штабу показали зразкову роботу та відмінні результати. Ціль досягнуто - вогонь загасили і уникнули можливих трагічних наслідків. Службою ДСНС було передбачено і наявність можливих перешкод, які часто виникають в реальних умовах. Так було пошкоджено пожежний насос, внаслідок чого призупинено подачу піни. Але і з цією проблемою загін впорався швидко та оперативно. Рятувальники чудово розуміють небезпечність таких ситуацій, адже несправність обладнання, неналежна їх якість та стан можуть стати визначальними причинами несвоєчасної ліквідації пожежі. Прикладів того, як пожежне обладнання та професіоналізм штабного командування впливає на швидкість гасіння дуже багато: згадати лише восьмиденну пожежу на нафтобазі Васильківського району, що відбулася в 2015 році.
Начальником підрозділу ДСНС Переяслав-Хмельницького району Миколою Герасименко було відзначено високий професіоналізм, швидке реагування на виникнення пожежі під час тренувань. Цей зразковий комплекс заходів підтвердив необхідність бути готовим до рятувальної операції в будь-якій ситуації. Пожежна дружина мережі АЗС БРСМ разом з рятувальним загоном зуміли врятувати не лише об’єкт станції, але й співробітників та матеріальні цінності, що були на території газонаповнювальній станції. Слід зазначити, що БРСМ самостійно забезпечила всю техніку ДСНС паливно-мастильними матеріалами для проведення навчання.
Мережа автозаправних станцій постійно працює над вдосконаленням системи пожежної безпеки. Відмітимо той факт, що мережа БРСМ Гомель також виступає активним представником впровадження технологічних методик охорони праці. Висока соціальна відповідальність бізнесу є важливою складовою гарантії та збереження здоров’я людей. Про компанію «БРСМ Нафта» відгуки як населення, так і державних структур є позитивними та свідчать про високий рівень професіоналізму її персоналу.

 

 

брсм плюс, сеть заправок брсм, брсм нафта отзывы, сеть азс брсм, брсм владелец, азс брсм

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.