Прес-релізи

УНІКА – лідер по впровадженню нових стандартів управління якістю

За підсумками ХІ Всеукраїнського конкурсу «Страхова компанія року - 2017» Страхова компанія «УНІКА» отримала нагороду в категорії «Лідер страхового ринку по впровадженню нових стандартів управління якістю».

Організатором конкурсу є Міжнародний фінансовий клуб «Банкіръ» в партнерстві з Лігою Страхових організацій України. Конкурс проводиться серед страхових компаній, внесених до Державного реєстру фінансових установ України.

Визначення кращих серед страхових компаній України відбувається шляхом голосування серед клієнтів, провідних фінансових установ, на основі думок авторитетних експертів і національних регуляторів. Критерії відбору лауреатів конкурсу: відкритість і доступність інформації про діяльність учасника конкурсу; ділова репутація; професійна підготовка співробітників компанії; націленість на довгострокові і взаємовигідні відносини з клієнтами; стабільність та надійність; комплексне, якісне обслуговування; довіра партнерів і клієнтів.

Пріоритетом стратегії розвитку Страхової компанії «УНІКА» є надання страхових послуг високої якості. З 2010 року в Компанії працює програма Quality controlling, в рамках якої проводяться комплексні заходи щодо підвищення якості послуг, що надаються. В основі даних заходів лежить філософія компанії «Бути ближче до свого клієнта». Постійне поліпшення якості роботи, оперативне реагування на зміни ринку дають позитивні результати. Так, згідно з регулярними дослідженнями по оцінці рівня надання страхових послуг, клієнти постійно відзначають високу якість послуг Страхової компанії «УНІКА» і готові її рекомендувати як надійного страхового партнера.

Довідка:

 UNIQA в Україні:

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 700 тис. страхових полісів.

UNIQA Insurance Group:

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній і Східній Європі. 22 000 співробітників і ексклюзивних партнерів UNIQA Group обслуговують більше 10 мільйонів клієнтів у 19 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку близько 22%. UNIQA працює на 15 зростаючих ринках Центральної та Східної Європи: Албанії, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини та України. У UNIQA Group також входять страхові компанії в Італії, Швейцарії та Ліхтенштейні.

 

UNIQA - контакти для преси в Україні
Олена Симончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70-A
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.com
www.uniqa.ua


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги