Прес-релізи

Фотошпалери — стильне рішення для будь-якого будинку та офісу

Кілька десятиліть фотообої були вельми затребувані, але потім дуже швидко втратили актуальність. На даний момент вони переживають другий пік популярності. Однак сьогодні їх використовують трохи інакше, ніж раніше.

Фотошпалери на стіну сьогодні і раніше

Раніше такий оздоблювальний матеріал просто брали та обклеювали ним всю стіну. В результаті у вітальні, наприклад, тягнувся справжній березовий гай: на перший погляд може бути й гарно, але потім в очах починало рябіти від однакових березових стовбурів. Те ж можна сказати і про інші мотиви. Можливо, це стало причиною зменшення популярності такого настінного покриття.

Сьогодні фотообої на стіну клеять інакше. Та й сам дизайн оздоблювальних матеріалів змінився в кращу сторону: вони стали набагато цікавіші, різноманітніші: кожен може знайти те, що йому до душі. Так наприклад, легко можна купити фотошпалери, в яких головному мотиву відведена не вся площа полотна, а тільки центр: таким чином можна вигідно виділити потрібну зону. Подібні шпалери дозволять перетворити стіну на справжній витвір мистецтва. А придбати такий декор можна та сайті ТМ «Арт-шпалери»: art-oboi.com.ua.

Фотошпалери в Україні можуть являти собою і ціле полотно з пейзажем. Вони здатні внести особливу родзинку в інтер'єр і підходять для використання як вдома, так і в офісі. Такі шпалери, якщо правильно вибрати їх, стануть кращою прикрасою приміщення і до того ж візуально змінять його. Наприклад, значно розширять простір, наповнивши його світлом та повітрям.

Модні у наш час 3д-шпалери і зовсім змінять кімнату до невпізнанності. При цьому їх сюжет може бути абсолютно будь-яким, що робить їх практично універсальним оздоблювальним матеріалом. Полотно з об'ємними казковими або мультяшними персонажами можна розмістити в дитячій кімнаті. 3д-фотошпалери, на яких зображений чудовий сад, стануть найкращим рішенням для кухні або їдальні. А бурхливий, або навпаки, спокійний океан, виявиться ідеальним для розміщення у вітальні чи ванній кімнаті.

Незважаючи на широке розмаїття самих різних варіацій, багато хто воліє купувати фотошпалери на замовлення. І це зовсім не дивно. Сьогодні кожен хоче виділитися з натовпу, заявити про свою унікальність та індивідуальність. Це стосується не тільки зовнішності та одягу, а й власного будинку. Шпалери з фотоефектом допоможуть це зробити.

В якості основи для сюжету можна вибрати як власні фотографії, так і вподобані домовласникові зображення, або справжні витвори мистецтва. Якщо хочеться відчути себе так, ніби людина знаходиться не у вітальні, а в Луврі — немає нічого простішого. Досить вибрати картини і скомпонувати їх.

Ті, хто хоче продемонструвати свою сімейність, можуть скласти шпалери з фотоколлажа з рідними і кожен день бачити улюблені обличчя. Такі фотошпалери стануть прекрасним способом втілити в життя всі інтер'єрні мрії, а також продемонструвати домочадцям та гостям креативність і унікальний художній смак.

Фотошпалери — вибір для тих, хто хоче відмовитися від звичайних рішень на користь оригінальності. З використанням цього оздоблювального матеріалу можна зробити свій будинок несхожим на всі інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги