Прес-релізи

Найкращі зразки пристроїв на ринку стабілізаторів напруги

Інтернет-магазин STROYTEH пропонує лінійку якісних випрямлячів відомої торгівельної марки Forte

Якщо у побуті чи на роботі часто доводиться зазнавати прикрощів від нестабільної електромережі, необхідно придбати стабілізатор напруги. Інакше це стане причиною виходу з ладу побутової техніки через коливання сили струму або короткі замикання. Вирівнювач напруги підтримуватиме подачу енергії на рівні 220 В та забезпечить безперебійне функціонування техніки.

На ринку стабілізаторів можна обрати пристрій для окремого виду малопотужних побутових приладів, чи відразу для всього об’єкту. Коли техніка регулярно піддається різким коливанням напруги, варто подбати про пристрій, який забезпечить якісне та постійне електропостачання на всі прилади.

В інтернет-магазині компанії stroyteh.ua пропонується два типи пристроїв:

  • Релейні.
  • Сервомоторні.

Пристрої релейного типу

Вигідний варіант захисту побутових приладів з мінімальним терміном реагування на зміни показників напруги в мережі. Принцип дії заснований на ступінчатому перемиканні електромагнітного реле трансформаторної обмотки.

До переваг варто зарахувати:

  • Надійність функціонування.
  • Безвідмовний захист від перенавантажень, різких перепадів електричного струму, коротких замикань, імпульсних навантажень.
  • Пристрій витримує перепади напруги в діапазоні від 160 до 260 В.
  • Прийнятні ціни.

Варто зауважити, що релейні стабілізатори не справляються з перепадами напруги, якщо ті трапляються по кілька разів на хвилину. Також вони створюють шумові незручності, тому непридатні для розміщення в житлових приміщеннях, особливо у спальних кімнатах.

Випрямлячі сервомоторного типу

Агрегати здатні утримувати вихідну напругу в межах 220 В на постійному високоточному рівні. Похибка відхилень не перевищує показник в 1-3 %. Принцип дії заснований на регулюванні потужності напруги шляхом переміщення щітки з вуглецевими контактами по виткам обмотки трансформатора. Бігунок приводиться в дію електроприводом, що дозволяє контролювати та підтримувати рівень синусоїди.

Стабілізаційні пристрої компанії FORTE

Офиційний дилер пропонує лінійку якісних випрямлячів відомої торгівельної марки китайського виробництва. Стабілізатори бренду FORTE мають набір переваг, які вигідно виділяють на фоні аналогічних приладів. Агрегати виготовлені в однофазному варіанті і розраховані на роботу при потужності 0,5, 1, 2, 3, 5, 8 та 10 тисяч ват. Показник планових відхилень знаходиться на рівні +/- 3-4 %, що відповідає нормам похибок випрямлячів аналогічного типу інших виробників.

Придбання пристрою для побутових чи виробничих потреб стане корисним та вигідним. Вкладені кошти виправдають затрати в найближчий термін, тому що збережуть електронну та побутову техніку від пошкоджень, а користувача від витрат на ремонти. Дія випрямлячів скеровується на енергопідтримку окремих приладів, або всієї техніки в будинку, офісному приміщенні.

Залучення до контролю напруги в електромережах стабілізаційних приладів забезпечує вирішення проблем, які виникають при частих перепадах напруги. Придбавши випрямляч струму, ви забезпечуєте безперервну роботу електроприладів, а також захищаєте їх від перенавантажень, що призводить до виходу техніки з ладу.

Всі моделі, які пропонуються на сайті, призначені для роботи в стандартних електромережах напругою 220/230 В. Пристрої не виділяють в повітря шкідливі речовини, розраховані на довготривалу безперервну роботу в закритих приміщеннях. Апарати пропонуються у варіантах горизонтального чи вертикального розміщення, забезпечені кількома рівнями технічного та механічного захисту.

На панелі відображаються показники вольтметра у цифровому чи аналоговому форматі. Користувачі відзначають міцність, безпекову надійність, довговічність. Придбати апарат за найвигіднішими цінами з гарантією якості ви можете в інтернет-магазині «СтройТех».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги