Прес-релізи

ROLLS-ROYCE MOTOR CARS ПРЕДСТАВЛЯЄ УНІКАЛЬНИЙ GHOST 'SPIRIT OF CALLIGRAPHY'

Rolls-Royce Motor Cars представляє Ghost 'Spirit of Calligraphy' («Дух каліграфії»), створений підрозділом Bespoke в єдиному екземплярі. Автомобіль, який з'єднав традиції близькосхідного регіону і майстерність ручної роботи британської марки, був показаний на автосалоні в Дубаї минулого тижня.

У дизайні Ghost 'Spirit of Calligraphy' використані елементи арабської каліграфії, завдяки якій літери і слова набувають візуально художньої форми. Так, приладову панель прикрашає інкрустація у вигляді витонченого орнаменту, який утворює знаменита цитата Генрі Ройса: «Візьми краще, що існує, і зроби ще краще. Якщо цього не існує - створи це сам». В'язь елегантно переплітається, приймаючи форму «Духа екстазу» - легендарного символу марки. Візерунок також вишитий на задньому сидінні, ефектно доповнює оббивку з бірюзової шкіри.

Ghost з подовженою колісною базою виконаний у чорному відтінку Sapphire Black з контрастною білою декоративною лінією кольору Arctic White. Центральна частина 21-дюймових дисків, де розташовується монограма марки, також пофарбована у чорний колір з білим ободом. Для інтер'єру була обрана бірюзова гамма, яку відтіняє білий рядок і чорні декоративні елементи.

Додаткові відомості

Всі прес-релізи та інформаційні матеріали, а також велика кількість фотографій і відеороликів в високій роздільній здатності можна знайти на нашому сайті для ЗМІ - PressClub. Ви також можете слідкувати за новинами Rolls-Royce Motor Cars на Facebook, Twitter, YouTube, на російськомовному Twitter каналі RollsRoyceTalks і в Instagram.

 

Контактні особи по работі зі ЗМІ

Rolls-Royce Motor Cars

Франк Тіман (Frank Tiemann) +49 (0) 89 382 29581 frank.tiemann@rolls-roycemotorcars.com

АВТ Баварія (Rolls-Royce Motor Cars Kiev)

Єлизавета Кутова (Ielyzaveta Kutova) +38 (0) 50 444 66 29 IKutova@bmw.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги