Прес-релізи

Вперше у столиці Болгарії Софії пройдуть «Дні українського кіно».

У рамках фестивалю буде представлено п’ять фільмів різних за жанрово-стилістичною палітрою. Це картини різних років, три з них – зовсім нові, створені впродовж останніх двох років. Мешканці Софії і гості столиці матимуть змогу не лише переглянути українські фільми, але й поспілкуватись із відомими українськими кінематографістами.

Фестиваль відкриє стрічка режисера Зази Буадзе «Червоний», знята за сценарієм Андрія Кокотюхи. Дія фільму відбувається 1947 року. У страшну м’ясорубку сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, де мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай. Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі. У головеній ролі виступив актор Микола Береза. Картину представить продюсер Андрій Суярко.

У програмі також представлені: кіношедевр Юрія Іллєнка «Білий птах з чорною ознакою» із Богданом Ступкою у головній ролі; фільм Валентина Васяновича «Креденс», стрічка Аркадія Непиталюка «Припутні» та лауреат численних міжнародних фестивалів – фільм Тараса Ткаченка «Гніздо Горлиці».  

Проект організовано у співпраці  державних установ України і Болгарії, за підтримки Міністерства Закордонних Справ України.

Зустрінемось  у культурному центрі G-8.

Чекаємо на Вас за адресою : Софія, вул. "У. Гладстон" - 8; 

Вхід на усі перегляди вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги