Прес-релізи

Стильний та потужний Android планшет

ASUS Zenpad 10 - ваш надійний помічник у будь-яких ділових завданнях

На сьогодні планшет із простого девайса-розваги перетворюється на серйозний та потужний інструмент для вирішення різного роду завдань. Саме він постає таким, що завершує еру персональних комп’ютерів та проголошує нову – еру пост-ПК. Цьому сприяє і загальний науково-технічний прогрес, який вимагає максимальної оптимізації усіх сфер людської діяльності.

Кожному по планшету!

Зараз ринок планшетів переповнений величезною кількістю варіантів та конфігурацій у відповідності не тільки до ваших потреб, а й фінансових можливостей. Сучасний планшет може поставати показником вашого статусу, але його цінність полягає зовсім не в цьому. Планшет має бути максимально прагматичним, тобто виконувати те, що від нього потребують. Отже, головне – надійність та функціональність. Що може запропонувати нам сучасний і надійний планшет, окрім натяків на статус свого власника?

Особливе місце на ринку планшетів посідає фірма ASUS, яка пропонує максимально ефективні рішення, при мінімальних витратах на його придбання. Та, ця компанія пропонує споживачу лінійку Zenpad, яка налічує аж дев’ять різних конфігурацій та форм-факторів. Безперечно, що кожний підбере планшет максимально відповідно до власних потреб та побажань. Й беззаперечною перевагою цієї лінійки є те, що операційною системою є Android, яка є максимально продуктивною саме на ринку планшетів.

Бюджетний, але потужний!