Прес-релізи

31 жовтня 2017 року ТОВ «Порше Україна», офіційний імпортер бренда Volkswagen Комерційні автомобілі, передав два спеціально обладнаних авто VW Caddy Maxi в рамках благодійного проекту «Мобільність для життя».

В українських реаліях дуже гостро стоїть питання можливості пересуватися містом людям із обмеженими фізичними можливостями.

Брак спеціалізованих транспортних засобів — це лише одна з проблем, із якими їм доводиться постійно стикатися. Саме тому представники бренда вирішили передати два автомобілі, обладнані рампою для заїзду інвалідного візка, організаціям, які зможуть використовувати їх у щоденній роботі та допомагати людям, що мають у цьому потребу.
Зокрема, один із автомобілів передали науково-практичному центру неврологічної реабілітації «НОДУС», який реалізує власну благодійну програму для поранених учасників і ветеранів АТО з порушеннями ЦНС та опорно-рухового апарату. Друге авто стане частиною автопарку Київського міського територіального центру соціального обслуговування громадян.
Цим проектом компанія «Порше Україна» хоче привернути увагу до важливої теми облаштування міст для комфортного пересування людей з обмеженою мобільністю та дуже сподівається, що в майбутньому ситуація покращиться!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги