Прес-релізи

Чий Лозниця, наш чи російський? Для кого фільми «ЛАГІДНА», «ТІСНОТА», «СТРІМГОЛОВ»? Відповіді шукатимуть кінокритики — Антон Долін та Андрій Алферов

8-го листопада у кінотеатрі Київ о 18:00 пройде спеціальний показ найгучнішої картини Сергія Лозниці «ЛАГІДНА». Після показу о 20:30 кінознавці і провідні кінокритики сьогодення — Антон Долін (Росія) та Андрій Алферов (Україна) проведуть обговорення стрічки, а також зроблять порівняльний аналіз сучасного українського та російського кінематографу.

Дискусія про новітнє українське кіно відбудеться на прикладі дебютної повнометражної стрічки Марини Степанської «СТРІМГОЛОВ», що з 9 листопада виходить у всеукраїнський прокат. Андрій Алферов представляє другий полюс кінокритичного погляду. Він також візьме на себе роль модератора зустрічі, голосу приймаючої сторони, та задаватиме запитання Антону Доліну.

 

«Компанія Kinove придумала новий вид розваги для інтелектуалів кінопокази під акомпанемент кінокритиків. Пройшовши випробування Девідом Лінчем, беремося тепер за «ЛАГІДНУ» Сергія Лозниці. «ЛАГІДНА» страшна казка про дику містичну місцевість, неприємний ландшафт, населений насильниками в погонах і їх безсловесними жертвами. Але не людина тут визначає місце, а місце людину», — розповідає кінокритик та кінознавець Андрій Алферов.

 

Спікери торкнуться теми одвічної суперечки «чиїм режисером є Сергій Лозниця українським чи російським?», а також поговорять про те, наскільки в умовах сьогоднішньої ізольованості у росіян є можливість стежити за сучасним українським кіно, а в українців — бачити нове російське кіно. Крім того, кінокритики розглянуть той факт, що існує сильний запит на показ такого кіно, і у якості прикладів розглянуть фільми «АРИТМІЯ», «ТІСНОТА», «СТРІМГОЛОВ».

 

Організатором дискусії є компанія KINOVE, що вже провела серію унікальних кіноподій для поціновувачів естетичного та інтелектуального кіно.

 

Для отримання акредитації прохання заповнити онлайн-форму.

 

Довідка про фільми:

«ЛАГІДНА» — фільм-драма 2017 року, знятий режисером Сергієм Лозницею. Фільм є копродукцією Франції, Німеччини, Нідерландів, Росії, Латвії, Литви та України. Сценарій стрічки написаний за мотивами однойменного оповідання Федора Достоєвського. В Україні фільм вийшов у обмежений прокат з 12 жовтня 2017 року.

За сюжетом, жінка живе сама у російській провінції та одного дня отримує посилку, надіслану її ув’язненому чоловікові, з позначкою «повернути відправнику». Шокованій та збентеженій жінці нічого не залишається, крім як поїхати до в’язниці, щоб з’ясувати, що сталося. Так розпочинається історія боротьби проти непроникної тюрми-фортеці, де сили соціального зла трудяться без упину. Хоробро зустрічаючи насильство та приниження, постаючи перед лицем противників, героїня вирушає на сліпі пошуки справедливості. Світова прем'єра картини відбулася в основному конкурсі 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю.

Переглянути трейлер фільму «ЛАГІДНА»: https://www.youtube.com/watch?v=RQRqRtL4jvA

 

«СТРІМГОЛОВ» українська психологічна драма, повнометражний режисерський дебют Марини Степанської. Фільм вже став учасником низки міжнародних кінофестивалів. 9 листопада стрічка виходить у всеукраїнський кінотеатральний прокат. Світова прем’єра фільму «СТРІМГОЛОВ» відбулася на 52-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах в рамках конкурсної програми «Із Заходу на Схід».

Переглянути трейлер фільму «СТРІМГОЛОВ»:  

https://www.youtube.com/watch?v=l0kd8R2F6io&t=7s

 

Завантажити постери і кадри фільмів «ЛАГІДНА» і «СТРІМГОЛОВ»:

https://fex.net/#!393100537757

 

Стежте за оновленнями на Facebook-події: https://www.facebook.com/events/184625178752406/

Офіційна Facebook-сторінка KINOVE: https://www.facebook.com/kinoveua/

 

Вартість квитка на подію: 250 грн.

Придбати квитки можна за посиланням: https://www.concert.ua/ru/booking/lagidna

Контакти:

Ярослав Юшков

yaroslav.yushkov@gmail.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги