Прес-релізи

Вітер змін Suzuki

2010 рік був непростим для моторинку України. За загального падіння ринку мотоциклів майже на 13% SUZUKI вдалося утримати обсяги продажу на рівні 2009-го й підвищити частку бренда більш ніж на 10% (з 1,7% до 19%). При цьому основні обсяги продажу становили круїзери і спортбайки.

У 2011 році загальний ринок мототехніки очікується на рівні 2010-го. У 2012–2014-му ми прогнозуємо приріст, що становитиме близько 8–10% на рік. Мета бренда SUZUKI – забезпечення щорічного зростання на 12–15%, що випереджатиме темпи розвитку ринку загалом, і перевищення 2% частки моторинку.

ДП «АВТО Інтернешнл» – офіційний імпортер і дистриб’ютор мототехніки SUZUKI в Україні – запрошує Вас у межах спеціалізованої мотовиставки «Мотобайк-2011» відвідати стенд SUZUKI. Наша компанія представляє українським покупцям широкий модельний ряд мотоциклів, різних за призначенням, об’ємом двигуна, дизайном, що задовольняють найвибагливіші потреби. На стенді представлена експозиція останніх мотоциклетних новинок концерну SUZUKI:

Street GSX1250F

Cruiser Intruder VZ800

Supersport GSX750R

Supersport GSX600R

Off Road RMX450Z

На стенді компанії «АВТО Інтернешнл» Ви зможете познайомитися з чемпіонами України з шосейно-кільцевих мотоперегонів і мотокросу, які досягли визначних результатів на мотоциклах SUZUKI (і побачити їхні бойові машини SUZUKI), а також відчути емоції і драйв, які гарантує володіння мотоциклом SUZUKI.

GSX1250F – світ повної рівноваги

Мотоцикл Suzuki GSX1250F – доказ того, що спортивні мотоцикли не обов’язково мають розвиватися лише в напрямку безкомпромісного спорту. Suzuki GSX1250F – це унікальне поєднання спортбайка і мотоцикла з універсальними характеристиками. Гостре керування здатне перетворити поїздку звивистою дорогою на приємний спогад. Двигун із рідинним охолодженням, налаштований на оптимальну віддачу на низьких і середніх обертах, для впевненого пересування по місту. На трасі ж Ви гідно оціните ергономічність дизайну, вітрозахист і більш пряму, ніж на звичайних спортивних мотоциклах, посадку, що перетворюють подорож до будь-якої країни світу на незабутнє задоволення.

 

Intruder VZ800 – класика із сучасними технологіями

Поєднання високотехнологічного V-подібного двигуна і класичного стилю круїзера – усе це Suzuki VZ800. 805-кубовий інжекторний V-подібний двигун своїм потужним гарчанням гарантує Вам пильну увагу оточення і водночас забезпечить хорошу тягу в усьому діапазоні. Зовні Suzuki VZ800 зберігає риси класичного круїзера (низька довга рама й багато хрому), що не лише справляє неабияке враження, а й гарантує комфорт у щоденній експлуатації.

Suzuki VZ800 – вибір тих, хто потребує безкомпромісного поєднання стилю, керованості й ефективності.

 

GSX600R – революція у світі спортбайків

Це найдовершеніший байк за всю історію GSX-R!

Мотоцикл розроблений і вдосконалений командою талановитих інженерів, які прагнули створити мотоцикл із чудово збалансованими характеристиками. Змінені компактна ходова частина і двигун, сучасна електроніка, ефективна робота задньої та передньої підвісок і радіальні гальма – усе це призначено не тільки для більш стрімких пришвидшень, а й для поліпшення загального контролю над мотоциклом.

Додано нові опції: гальмівні супорти Brembo, монопоршневу передню підвіску Showa BPF, технології з Moto GP, а також зменшено вагу на неймовірні 9 кг. 

 

GSX750R – йому немає рівних

Suzuki GSX-R750 – це більше, ніж просто назва моделі мотоцикла. З’явившись понад 20 років тому, перший GSX-R750 фактично визначив нову категорію в мотоциклах: репліки гоночних мотоциклів. Усі ці 20 років GSX-R750 був сполучною ланкою між треком та вулицями міст. Ставши революційним, він змінив увесь світ перегонів на серійних мотоциклах. Він так явно домінував над іншими мотоциклами, що решта компаній-виробників фактично залишили перегони в класі 750 куб. см, не в силах конкурувати з ним, тож слоган усієї серії Suzuki GSX-R – «Володій треком» – не що інше, як незаперечний факт.

 

RMX450Z – підкорювач просторів бездоріжжя

Потужний, моментний, інжекторний двигун об’ємом 449 куб. см. Вузька, агресивна на вигляд ходова частина і не менш агресивні обриси. Функціональна панель приладів та оптика. Побудований на основі RMZ450, переможця багатьох чемпіонатів світу з мотокросу, RMX450Z змінює правила створення позашляхових мотоциклів.

 

Компанія ДП «АВТО Інтернешнл» працює на ринку України з 1994 року, з 2000-го є офіційним імпортером продукції бренда SUZUKI в нашій країні й представляє широкий асортимент мототехніки та оригінальних мотоаксесуарів SUZUKI. 

На сьогодні українські покупці можуть отримати весь спектр якісних послуг із придбання, технічного обслуговування й навіть зберігання мотоциклів SUZUKI в офіційній дилерській мережі ДП «АВТО Інтернешнл», що налічує вісім дилерських центрів на території України.

Усі охочі можуть придбати мотоцикли SUZUKI в кредит.

А для киян і мешканців Київської області доступна спеціальна програма допомоги в дорозі SUZUKI MOTO Assistance.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги