Прес-релізи

ГАЛА-КОНЦЕРТ Національного проекту «ТРИ “С”: Скорик – Станкович - Cильвестров» 10 листопада, Національна опера України ім. Т. Шевченка, 19:00

«Три «С» - це три «кити» сучасної української класичної музики - легендарні композитори Мирослав Скорик, Євген Станкович і Валентин Сильвестров.

Ми всі маємо честь бути сучасниками цих трьох славетних українських митців, творчість яких багато в чому визначила шляхи розвитку музичної України. За першими літерами їх прізвищ і утворилася символічна назва «ТРИ С», що лягла в основу потужного культурно-мистецького всеукраїнського проекту.

    Кожному із цих композиторів належить окрема сторінка історії музичної України і, відповідно, окремий етап у проекті «ТРИ С», який тривав протягом 2016-2017 років та ознаменувався концертами на кращих сценах в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших найбільших містах України. Отже, проект "Три С" - це ще й абсолютно новий формат промоції найкращих досягнень сучасного українського музичного мистецтва, що вражає своїм масштабом. В результаті цих концертів у різних регіонах України наша музична класика отримала дуже широку аудиторію. І, що показово, це не суто комерційний, а насамперед соціально спрямований проект із чітко окресленою концертно-просвітницькою місією. Презентація шедеврів легендарних композиторів у містах України - це і формування нової слухацької аудиторії і розширення географії шанувальників саме українського класичного продукту.

     Ще одне важливе і знакове досягнення проекту – ґрунтовна підтримка з боку  меценатів, соціально-відповідального бізнесу. З самого початку, разом із його ініціатором – продюсером і віолончелістом Олександром Пірієвим, - проект по цеглинці створювали ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка», очолювана Ігорем Далічуком та Асоціація платників податків України на чолі з її президентом Ґріголом Катамадзе.

     Усі три композитори - генії світового рівня, а музика, яка звучить у проекті - понад часом. Вона лунатиме багато років й інвестиції в цей проект - це внесок у популяризацію скарбів української культури. Підтримка меценатами класичної музики підкреслила гармонійність такої співпраці та її перспективність. Адже і цегла, і податки – це два класичних продукти, без яких не буває теплого, затишного дому, а без  сплати податків – не буває економічного росту держави. Проект «ТРИ С» – став зразково-показовим прецедентом в цьому сенсі.

      Так, цеглинка - до цеглинки, нота – до ноти, створювався унікальний проект з унікальним контентом. Адже, ідея проекту «ТРИ С» – це поєднання знакових творів видатних українських митців із шедеврами світової класики, які за характером і музичною мовою наближені до сфери творчих пошуків кожного з композиторів. Саме це було основною складовою побудови програм національного проекту «ТРИ С».

Гала-концерт «ТРИ С» – вершина декількох років втілення цього історичного національного проекту. Ця подія не тільки засвідчить, а й потужно промовить стилістичне розмаїття, художню довершеність, дійсно світовий рівень національної музичної культури.       

       У програмі прозвучать вибрані твори з проекту «ТРИ С», які отримали найвищі оцінки слухачів, та найбільш яскраво характеризують творчість кожного з композиторів:

Валентин Сильвестров. «Тиха Музика» для оркестру

Валентин Сильвестров. «Майдан – 2014» для камерного хору

Євген Станкович. «Ханука» симфонічного оркестру

Євген Станкович. «Концерт №2» для скрипки з оркестром, соліст Дмитро ТКАЧЕНКО (Україна-Велика Британія)

Мирослав Скорик. «Концерт №2» для віолончелі з оркестром , соліст Олександр ПІРІЄВ

М.Скорик – Н. Паганіні. Вибрані каприси з циклу “24 каприси” для симфонічного оркестру

       У концерті братимуть участь:

Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо

Художній керівник та головний диригент: нар. арт. України Володимир ШЕЙКО

Муніципальний камерний хор «КИЇВ»

Художній керівник  та диригент: засл. діяч мистецтв України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Микола ГОБДИЧ

 

Замовлення квитків:

222-0022 (concert.ua),  https://www.concert.ua/eventpage/tri-s-gala-koncert                  каси: (044) 235-26-06,   +38 096 4943446      

Квитки: від 90 до 600 грн.

Акредитація обов`язкова! Тільки на основі анонсів!

З питань акредитації, додаткова інформація, фото для анонсів,  

запрошення  у прямі ефіри та організація інтерв’ю  Є. Станковича, М. Скорика,                                В. Сильвестрова та О. Пірієва звертайтеся до PR-агенції «Дель Арте»:

Ольга Стельмашевська тел.: 067 238 81 85, ostelm7@gmail.com

Юрій Гулевич: тел.: 067 448 05 35, ygulevich@gmail.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги