Прес-релізи

Стартапи, які представлятимуть Україну на міжнародній виставці у Лас-Вегасі

Сучасний стартап – це корпорація нового покоління. Вже давно великі концерни перестали бути генераторами інновацій та ідей. Тепер майбутнє – за ризикованими та потенційно прибутковими стартапами. Розвиток подібного способу ведення бізнесу призводить до трансформації системи інвестування. Венчурні інвестиції стають все більш поширеними. Задля того, аби інвестори могли вкладати свої гроші у достойні проекти, організовуються всесвітні виставки та заходи, направлені на демонстрацію стартапів потенційним інвесторам.

Щороку подібна виставка проходить у місті Лас-Вегас (штат Невада, США). Від кожної країни-учасниці обирається десять найбільш потенційно прибуткових та корисних стартапів, які і відправляються на виставку до Лас-Вегасу. Цього року Українська асоціація венчурного і приватного капіталу вже визначила ТОП-10 серед українських стартапів, які прийматимуть участь у міжнародній виставці. Захід пройде у Лас-Вегасі у січні 2018-го року. Виставка вважається однією із найбільших серед світу електроніки для повсякденного вжитку.

Заявки на конкурс надійшли від вісімдесяти українських компаній-стартапів. У фінальну частину національного відбору пройшла лише двадцятка найкращих. З ТОП-20 відібрали десятку найбільш перспективних для інвестування і подальшого розвитку ідей. Журі конкурсу віддавали перевагу стартапам, зосередженим на хардверних моделях та проектам у сфері інтернету речей.

Участь у конкурсі для стартапів, що перемогли, безкоштовна. Організатори міжнародної виставки беруть на себе абсолютно усі витрати, пов’язані з проживанням та трансфером представників компаній-учасників. До речі, витрати на участь немаленькі – лише за стенд доведеться заплатити близько п’яти тисяч доларів. Отже, лише на українські стартапи організатори витратили щонайменш сто тисяч доларів на організацію трансферу, аренду стендів та оплату проживання усім представникам учасників.

Вже у січні наступного року ТОП-10 представників сучасних українських стартапів відправляться у Лас-Вегас. Для більшості мешканців планети місто асоціюється із великою індустрією розваг та азартних ігор. Саме тут проводяться найбільш масштабні турніри з найбільш популярних видів інтелектуальних ігор. Така репутація змушує вважати, що Вегас – несерйозне місто. Але подібні виставки електроніки допоможуть вам по-іншому подивитись на саме місто. Нижче – список соціально важливих проектів та прибуткових ідей для бізнесу від України, які будуть представлені на стендах міжнародної виставки.

Senstone – це модний аксесуар, про які мріє кожна сучасна людина. Це унікальний кулон, який працює на кшталт кишенькового комп’ютера. З його допомогою користувач може трансформувати у текст голосові нотатки, також може шукати за ключовими словами необхідну інформацію, за геолокацією. Аксесуар синхронізується зі смартфоном та дозволяє навіть у транспорті створювати швидкі нотатки.

EIT — ще одна модна та інтелектуальна розробка від українських стартапів. Це унікальний рюкзак із світлодіодним дисплеєм. Екран складається із трьохсот пікселів, які світяться. Вони разом виглядять як екран, на який можна транслювати будь-яке зображення через власний смартфон на базі Android чи iOS. Зображення на рюкзаку можна редагувати в режимі онлайн. Також передбачена можливість виведення коротких повідомлень. Заряд тримає більше сімдесяти двох годин активного використання.

Kidslox — комплексна система віддаленого контролю через смартфони та планшети на базі Android та iOS. За допомогою програмного забезпечення можно вмикати контроль контенту, спостерігати за активністю користувача, блокувати покупки у мобільних магазинах та вимикати доступ до Інтернету під час занять.

Kray Technologies — квадрокоптери із унікальним програмним забезпеченням, які призначені для підвищення ефективности аграрного господарства. Дрон роботизує та автоматизує використання пестицидів та хімікатів на полях. Система аналізує стан грунту та врожаю, передає інформацію на централізовані системи управління. Невеличкий дрон від українського виробника може щодоби обробляти більше п’ятисот гектарів поля. Квадрокоптер літає на швидкості більше ста кілометрів на годину, може знижуватись на висоту до одного метру над рослинами. Система враховує усі перешкоди та зміну рельєфу. На відміну від оприскувачів наземного типу, дрони не залишають колій, набагато краще та економніше оброблюють поверхню ґрунту на відміну від сільськогосподарських літаків.

Kwambio — український стартап, який займається відносно доступною та сучасною технологією 3D-друку на керамічних та металевих виробах. Компанія працює як з приватними клієнтами, так і з представниками бізнесу. У стартапі використовують промислові 3D-принтери у поєднанні із традиційними технологіями виготовлення керамічних та металевих виробів.

MMone — кресло-атракціон для віртуальної реальності, яке здатне повертатись на 360 градусів. Система відрізняється найменшою затримкою реакції зображення – тридцять мілісекунд. Ще на момент розробки крісло отримало більше трьохсот замовлень від клієнтів, не дивлячись на те, що вартість атракціону еквівалентна ТОП-овій моделі Tesla.

PassivDom — це найперший у світі автономний смарт-хауз у світі.

Agrieye — система аналітики полів, яку розробники вважають найбільш комплексним рішенням в аграрному секторі.

LaMetric — смарт-годинники для домашнього та офісного використання із можливістю синхронізації з іншими девайсами.

Discoperi — «око» для автомобіля, яке працює не базі машинного навчання. Аналізує трафік та попереджає про потенційно небезпечні ситуації на дорозі на ризикованих водіїв.

Після представлення на виставці учасники зможуть отримати реальні інвестиції на розвиток власного стартапу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги